Play z nową ofertą - 300 GB internetu za 70 zł miesięcznie

Właśnie pojawiła się odświeżona oferta Play, która oferuje szybki i stabilny internet domowy NET BOX w tańszych cenach. Zestaw 300 GB wraz z routerem jest dostępny już za 70 zł miesięcznie.

Stabilny i szybki internet jest w dzisiejszych czasach niezbędny, niezależnie od miejsca, w którym się z znajdujemy. W nowej ofercie Play możemy zdecydować się na jeden z pakietów internetu stacjonarnego NET BOX, które pojawiły się w nowych i bardziej atrakcyjnych cenach. NET BOX to zestaw internetu z modemem zewnętrznym, który jest zamontowany na zewnątrz budynku i połączony kablem z routerem Wi-Fi w domu czy w biurze.

Możemy wybrać jeden z czterech pakietów oraz dwa zestawy urządzeń:

  • Router ZTE kat.6, który sprawdzi się na terenach wiejskich i w miejscach, gdzie jest słaby zasięg.
  • Router Huawei kat.12 - zestaw posiada antenę dookólną - nie wymaga ustawienia w kierunku nadajnika, antena sama wybierze najmocniejszy sygnał.

Do zestawu klient może dobrać odpowiedni miesięczny pakiet danych - 300 GB w obniżonej cenie 70 zł, 400 GB za 80 zł, 500 GB za 90 zł. Standardowa instalacja przez technika jest darmowa. Co ciekawe, możliwe jest również bezpłatne przetestowanie urządzenia przez okres 21 dni.

Internet domowy NET BOX można poszerzyć o PLAY NOW TV BOX. W ofercie podstawowej znajdziemy 41 kanałów oraz HBO na 6 miesięcy w prezencie za 10 zł miesięcznie. W ofercie rozszerzonej o 4 dodatkowe pakiety zyskamy HBO na cały rok w kwocie 35 zł.

Szczegóły znajdziecie na: www.play.pl/dlaciebie

Więcej o routerach przeczytacie TUTAJ.