Play zapowiedział dziś nową, atrakcyjną ofertę internetu LTE

Polski operator Play na dzisiejszej konferencji przedstawił swoją nową ofertę mobilnego internetu LTE. Od teraz możliwe będzie skorzystanie z oferty, w której transfer danych nie będzie w żaden sposób limitowany.

Nowe internetowe abonamenty fioletowego operatora, czyli nie pozwalające na wykonywanie połączeń, nie będą nosić już nazwy Play Online. Sieć zdecydowała się na uproszczenie nazewnictwa taryf. Od teraz będzie dostępna tylko jedna oferta o prostej nazwie Play Internet.

Oferta Play wygląda na bardzo atrakcyjną. W ramach promocji wszyscy klienci, którzy zdecydują się na Play Internet, otrzymają pół roku bezpłatnego transferu danych. Będzie można go wykorzystać nie tylko podczas łączenia się z siecią LTE, ale przy połączeniu z siecią dowolnej generacji obsługiwanych przez operatora i urządzenie klienta.

Zobacz również:

  • Recenzja: pCloud Pass - nie tylko menadżer haseł, ale również pomocnik
  • Nie możesz się dodzwonić? Oto, jak sprawdzić czy ktoś zablokował Twój numer

Po upływie pół roku Play Internet będzie oferował klientom 25 GB (lub 30 GB przy zawieraniu umowy na odległość), a transfer nielimitowany będzie już tylko w godzinach nocnych. Dla klientów, którzy wymagają większej paczki danych istnieje możliwość jej podwojenia za 10 złotych miesięcznie, lub przywrócenia nielimitowanego transferu za 20 złotych miesięcznie.

Play zapowiedział dziś nową, atrakcyjną ofertę internetu LTE

Trzeba jednak pamiętać, że w przeciwieństwie do ofert na abonamenty i taryfy prepaid obsługujące połączenia głosowe, Play Interent nie korzysta z roamingu krajowego i można korzystać z oferty wyłącznie łącząc się z nadajnikami macierzystej sieci. Limitowana będzie też prędkość połączenia - pobieranie do 70 mbps oraz wysyłanie do 20 mbps. Sieć zostawia sobie też furtkę do ograniczenia prędkości, jeśli użytkownik pobierze ponad 100 GB w miesiącu.

Cena taryfy Play Internet to 29,99 złotych miesięcznie, która rośnie do 49,99 złotych lub 69,99 złotych, jeśli użytkownik zdecyduje się na jeden z proponowanych przez operatora modemów.

źródło: blogplay.pl


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: