Play24 na Windows Phone: rozpoczęły się testy aplikacji

Play24 to rodzina aplikacji fioletowego operatora, która pozwala na zarządzanie swoim kontem bezpośrednio z poziomu smartfona. Właśnie rozpoczęły się testy wersji przeznaczonej na telefony z systemem Windows Phone.

Sieć Play umożliwia swoim klientom na zarządzanie kontem abonenckim za pomocą usługi Play24. Jej podstawa wersja dostępna jest za pośrednictwem przeglądarki internetowej w formie strony www. Play przygotował też aplikacje mobilne, które pozwalają na wykonanie najważniejszych operacji bezpośrednio z poziomu urządzenia mobilnego.

Do tej pory Play24 był dostępny na smartfony z systemami Google Android i Apple iOS. W związku z rosnącą popularnością urządzeń wyposażonych w sprzęt Microsoftu polski operator podjął decyzję o przygotowaniu wersji Play24 przygotowanej z myślą właśnie o platformie Windows Phone.

Zobacz również:

  • Kupiłeś nowego smartfona? Być może już jest zainfekowany!
  • Najlepsze promocje na iPhone - zobacz atrakcyjne oferty [Aktualizacja 16.10.2021]
Play24 na Windows Phone: rozpoczęły się testy aplikacji

Sieć przygotowała już wstępną wersję aplikacji, a na firmowym blogu pojawiły się pierwsze zrzuty ekranu Play24 z Windows Phone. Oprócz tego w tym samym wpisie fioletowy operator zaprasza użytkowników oprogramowania mobilnego od Microsoftu do testów aplikacji.

Użytkownicy mogą już zgłaszać się do testów obecnej wersji aplikacji, ale muszą spełnić trzy warunki. Wyszczególniona jest konieczność posiadania numeru w Play, własnego telefonu z Windows Phone oraz aktywnego konta Live ID. Informacje o tym, jak dokonać zgłoszenia znajdują się na blogu operatora blogplay.pl. Sieć przewiduje udostępnienie aplikacji do testów dwudziestu osobom, które zostaną wybrane na podstawie zgłoszonych taryf i modeli telefonów.