PlayStation 3 na rajdzie Barbórka

Już jutro, na oficjalnej polskiej stronie PlayStation będzie można wziąć udział w specjalnym konkursie i wygrać zaproszenie na pierwszy w Polsce, oficjalny pokaz konsoli PLAYSTATION 3. Pomysł wydaje się być bardzo ciekawy, szczególnie, że wydarzeniu towarzyszyć będą inne atrakcje.

PlayStation 3 na rajdzie Barbórka

PS3 w Polsce!

W najbliższą sobotę, 9 grudnia 2006, odbędzie się 44 Rajd Barbórka Warszawska. W imprezie bierze udział Sony, które wystawiło do rajdu własny PlayStation 2 Rally Team.

W jego skład wchodzą Tomasz Kuchar i Jakub Gerber (Subaru Impreza) oraz Karol Piątkowski i Radek Banach (Fiat Punto S1600). W barwach drużyny wystąpi także załoga Łukasz Witas i Krzysztof Gęborys (Subaru Impreza).

Oprócz ogromnych emocji związanych z rajdem, na przybyłych czeka także pierwszy w Polsce, przedpremierowy pokaz konsoli PLAYSTATION 3. Platforma zostanie ostanie zaprezentowana w specjalnej strefie. Będzie można pograć m.in. w Formula One: Championship Edition, MotoStorm oraz Ridge Racer 7.

Pojawi się także możliwość zabawy w najnowsze tytuły na PlayStation 2 i PSP (PlayStation Portable).

Aby wygrać jedno podwójne zaproszenie do strefy specjalnej należy 6 grudnia br. odwiedzić tę stronę i wziąć udział w konkursie. Promocja dotyczy osób pełnoletnich.