PlayStation 4 bez tajemnic. Wiemy już wszystko

PlayStation 4 bez tajemnic. Zapoznajcie się z opublikowanym przez Sony "Ultimate FAQ", który zawiera odpowiedzi na wiele ważnych pytań.

Do premiery konsoli Sony PlayStation 4 coraz bliżej. Z pewnością zamierzające ją kupić osoby mają jeszcze wiele pytań na jej temat. Mamy dla nich ważną informację: na blogu PlayStation 4 pojawił się "Ultimate FAQ". Dzięki niemu dowiadujemy się m.in., że PlayStation 4 będzie posiadała następujące ograniczenia:

- nie będzie można podłączyć do niej dysku zewnętrznego

- nie będzie pozwalała na odtwarzanie plików MP3

- nie zaoferuje wsparcia dla serwerów multimediów

No cóż, ograniczenia te zasmucą część fanów PlayStation, lecz nie sądzę, aby spowodowały, że przejdą na stronę konkurencji, czyli Xbox One. Osobiście bardzo doceniam to, że Sony naprawdę stara się grać z nami w otwarte karty, co też potwierdziła właśnie publikacją "Ultimate FAQ". Dzięki temu mam chyba już wszelkie dane umożliwiające mi podjęcie decyzji o zakupie (lub nie) konsoli PlayStation 4.

Zapoznajcie się z sect1" target="_blank" class="link">"Ultimate FAQ", w którym znajdziecie odpowiedzi na wiele pytań. Na szczęście, te nieprzyjemne są w zdecydowanej mniejszości.

Zobacz również:

  • Forza Horizon 5 - wszystko, co chciałbyś wiedzieć o grze [19.10.2021]
  • PS5 – gdzie kupić konsolę? Kompletna lista sklepów z PlayStation 5 [19.10.2021]#