PlayStation 4: grafika The Order: 1886 z zapowiedzi dużo lepsza niż finalna

Wkrótce premiera gry The Order: 1886 dla PlayStation 4. W Sieci pojawiło się interesujące porównanie grafiki wersji finalnej z tym, co mieliśmy okazję zobaczyć w 2013 roku podczas targów E3.

Gra The Order: 1886 to jeden z najbardziej oczekiwanych przez graczy tytułów przygotowanych z myślą o platformie Playstation 4. Jego zapowiedź po raz pierwszy została oficjalnie zaprezentowana podczas Electronic Entertainment Expo (E3) w 2013 roku. Wówczas mogliśmy zobaczyć efektowny zwiastun przykuwający wzrok bardzo szczegółową grafiką, który zawierał ponoć sceny renderowane w czasie rzeczywistym.

Do premiery gry pozostało już niewiele czasu (ma ona mieć miejsce już 20 lutego). Graczy szykujących się do jej zakupu być może zainteresuje artykuł zamieszczony na łamach serwisu Gearnuke. Jego autor przekonując, że ma dostęp do finalnej wersji gry, porównał bowiem jej grafikę w wybranych scenach z tym, co mogliśmy zobaczyć w 2013 roku.

Zobacz również:

  • Century: Age of Ashes do pobrania za darmo. Sprawdź, jak zagrać

Gdy przyjrzycie się temu porównaniu zauważycie sporą różnicę. Wszystkie sceny są bowiem jakby za mgłą. Być może, jak twierdzą niektórzy, związane jest to z chęcią głębszego wczucia się w ówczesny klimat okrytego smogiem Londynu. Inni zauważają jednak, że zamglenie widoczne jest również w scenach wewnątrz budynków, co może oznaczać, że ma ono ukryć niedoskonałości grafiki.