PlayStation 5 - nie podoba wam się biała wersja konsoli? Sony ma dla was Black Edition

PlayStation 5 zostało zaprezentowano do tej pory jedynie w białym kolorze. Wielce prawdopodobne, że już w dniu debiutu konsoli do wyboru otrzymamy również wersję w czerni.

Do sieci trafił materiał promocyjny Sony, na którym możemy zobaczyć szereg produktów producenta. Najbardziej zaskakujące jest jednak obecność kontrolera do PlayStation 5 - DualSense, w czarnym kolorze z delikatnymi, czerwonymi wstawkami.

czarna ps5

Możliwe, że jest to zwiastun nowej wersji urządzenia, która z całą pewnością trafi w gusta najbardziej fanatycznych fanów konsol Sony.

Przypomnijmy, że kilka tygodni temu, Matt MacLaurin – wiceprezes ds. projektowania UX w PlayStation ujawnił, jego firma zamierza wydać wiele edycji specjalnych PlayStation 5. Co więcej, wówczas dowiedzieliśmy się również, że nowa konsola pozwoli producentowi dostosowywać ją do potrzeb odbiorców na niespotykane dotąd sposoby.

Kiedy możemy spodziewać się prezentacji nowego wariantu kolorystycznego PS5? Tego niestety nie wiemy. Obecnie Sony szykuje się do ujawnienia ceny urządzenia, co powinno nastąpić już w lipcu i prezentacji kolejnych tytułów na wyłączność. Te z kolei, powinniśmy zobaczyć w sierpniu.

Jeśli szukacie szczegółowych informacji na temat PlayStation 5, to zajrzyjcie do naszego obszernego artykułu, o tutaj.

Zobacz również: Epic Games Store - Killing Floor 2 i dwie inne gry już dostępne za darmo