PlayStation 5 nie tylko w bieli, Sony szykuje wiele wariantów konsoli

Najwięksi konsolowi esteci mogę mieć powody do radości – konsola PlayStation 5, będzie dostępna w wielu wariantach kolorystycznych i edycjach specjalnych.

Choć zaprezentowana w zeszłym tygodniu konsola PlayStation 5 jest zdominowana przez kolor biały, to Sony nie zamierza na tym poprzestać.

Matt MacLaurin – wiceprezes ds. projektowania UX w PlayStation zdradził, że na graczy czeka wiele edycji specjalnych PS5. Co więcej, nowa konsola pozwoli producentowi dostosowywać ją do potrzeb odbiorców na niespotykane dotąd sposoby.

Zobacz również:

  • Wielki test dysków SSD NVMe - który najlepszy do PlayStation 5?

Z całą pewnością zobaczycie wiele edycji specjalnych. Możemy ją (konsolę PS5 – przyp. red) również modyfikować na wiele sposobów, które nie możliwe są na ostatniej generacji. - Matt MacLaurin

Co to dokładnie oznacza? Tego niestety nie wiemy, ale możemy być pewni, że już w dniu premiery otrzymamy więcej niż jeden wariant kolorystyczny konsoli.

PlayStation 5 Spider-Man Edition

PlayStation 5 Spider-Man Edition (autor: BossLogic)

Jak mogą się prezentować owe edycje specjalne pokazał nam BossLogic, który przygotował rendery trzech edycji konsoli PS5 inspirowanej grą Spider-Man: Miles Morales. Trzeba przyznać, że w czerni PlayStation 5 prezentuje się jeszcze lepiej.

Zobacz również: Analitycy nie mają złudzeń - Playstation 5 z łatwością pokona Xbox'a


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: