PlayStation 5 - wcześniejszy dostęp do CyberPunk 2077

CD Projekt Red oświadczyło, że posiadacze PS5 uzyskają wcześniejszy dostęp do ich najnowszego dzieła. Gracze PC będą musieli poczekać nieco dłużej.


PlayStation 5 - wcześniejszy dostęp do CyberPunk 2077

Oficjalna premiera

Firma doświadczyła licznych problemów związanych ze światową pandemią COVID 19. Mimo to, premiera CyberPunk 2077 zbliża się wielkimi krokami i jest ogłoszona na 10 grudnia. Pozostaje liczyć, że nie zostanie po raz kolejny przesunięta, jak to już niejednokrotnie miało miejsce.

Wcześniejszy dostęp

Gracze, którzy zdecydowali się zainwestować w konsole najnowszej generacji otrzymają od Redsów miły prezent w postaci możliwości zalogowania się do gry już 8 grudnia. Xbox zaoferował już swoim użytkownikom wstępne ładowanie, na Ps5 nie jest to jeszcze z niewiadomych powodów dostępne, ale jak twierdzą twórcy - również będzie.

PlayStation 5 - wcześniejszy dostęp do CyberPunk 2077

Światowa premiera

Problemy techniczne

Na tą chwilę nie wiadomo jeszcze jak będą wyglądały pierwsze aktualizacje i poprawki dla wspominanej gry. Twórcy nie dzielą się szczegółowymi informacjami. W internecie widnieją informacje o rzekomej 40 GB łatce przedpremierowej, ale oficjalnie nie wiadomo jeszcze czy gracze uświadczą jej już na starcie. Polscy fani z pewnością szczególnie wyczekują dopracowanej na ostatni błysk wersji CyberPunka 2077.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Czy Cyberpunk 2077 spełni oczekiwania? My już to wiemy