PlayStation 5 zostanie zaprezentowane już w przyszłym tygodniu

Mamy kolejne informacje na temat prezentacji konsoli PlayStation 5. Według najnowszych informacji, PS5 zobaczymy już w przyszłym tygodniu.

Według raportu serwisu Bloomberg, przygotowanego przez dziennikarzy Jasona Schreiera i Takashiego MochizukiSony już niebawem ogłosi, że konferencja poświęcona PlayStation 5 odbędzie się 3 czerwca (środa). Jak możemy przeczytać w artykule - "wirtualne wydarzenie mogłoby się odbyć już 3 czerwca, choć niektórzy ostrzegają, że plany są ciągle zmienne i data ta może ulec zmianie".

Co więcej, ma to być początek poważnej kampanii marketingowej PlayStation 5. Kolejne wydarzenia są już planowane oraz mają się odbywać regularnie w nadchodzących tygodniach i miesiącach.

Niemal pewne jest, że podczas najbliższej prezentacji nie poznamy wszystkich szczegółów na temat konsoli. Sony chce skupić się na wyglądzie i możliwościach swojego sprzętu oraz zaprezentować konkretne produkcje, które zadebiutują wraz PS5. Wątpliwe jest, aby japoński producent zdradził nam cenę urządzenia czy konkretną datę premiery.

Co ciekawe, datę konferencji wyznaczoną na 3 czerwca potwierdza również niezawodny Jeff Grubb, który już kilkukrotnie informował o sprawach związanych z marką PlayStation.

Zobacz również: GTA 6 dopiero w 2023 roku?

źródło: gematsu.com