PlayStation Plus wrzesień 2019 - Sony sypie hitami!

Przedstawiciele Sony właśnie ujawnili gry, które trafią we wrześniu do graczy w ramach abonamentu PlayStation Plus.

Już w przyszłym tygodniu subskrybenci usługi PlayStation Plus będą mogli, całkowicie za darmo, pobrać dwie nowe produkcje na konsolę PlayStation 4. Pierwsza z nich to Batman: Arkham Knight, czyli zwieńczenie historii o "Człowieku Nietoperzu" przygotowanej przez Rocksteady Studios.

Drugim tytułem, który zawita na konsole graczy jest Darksiders 3. Trzecia część serii opowiadająca losy poszczególnych jeźdźców apokalipsy. Tym razem przyjdzie nam wcielić się w siostrę bohaterów poprzednich części - Furię, która podczas walki wykorzystuje m.in. charakterystyczny bicz. Za Darksiders 3 odpowiada studio Gunfire Games.

Powyższe tytuły będą dostępne już od przyszłego wtorku (3 września). Tego samego dnia z usługi znikną sierpniowe darmowe gry - WipEout Omega Collection oraz Sniper Elite 4, więc jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to pamiętajcie dodać je do swojej biblioteki (nie jest koniczne pobieranie gier na dysk twardy konsoli).

Trzeba przyznać, że wrześniowe zestawienie darmowych gier w ramach abonamentu PlayStation Plus prezentuje się naprawdę znakomicie. Dwie bardzo udane gry akcji z pewnością starczą na wiele godzin udanej rozrywki. Pamiętajcie, że PS Plus to nie tylko darmowe gry, ale również liczne zniżki i bonusy np. w postaci darmowych motywów na PS4. Abonament jest również wymagany do rozgrywki wieloosobowej przez sieć.