PlayStation Store wraca 24 maja

PlayStation Store ma powrócić 24 maja. Sklep dostępny na serwisie PlayStation Network nie działa od czasu pamiętnego ataku hakerskiego. Żeby nadrobić stracony czas, PS Store ma być aktualizowany dwa razy w tygodniu.

Informacje o powrocie PlayStation Store pochodzą z notki wysłanej przez Sony do deweloperów produkujących gry dostępne w sklepie. Jak informuje japoński producent, PS Store ma zostać przywrócone 24 maja.

Odnowione PS Store ma być początkowo aktualizowane dwukrotnie podczas tygodnia. Nowe gry pojawią się 24 maja, 27 maja, 31 maja oraz 3 czerwca. Po tym czasie wszystko wróci do dawnych zwyczajów czyli jednej zmiany zawartości w tygodniu.

Zobacz również:

  • Gry na PS4 i PS5 za półdarmo. Z tej promocji chcesz skorzystać

Użytkownicy PlayStation Network z niecierpliwością czekają na powrót sklepu internetowego z grami na konsole firmy Sony. Dopiero wtedy będą mogli skorzystać z pobrania darmowych gier, jakie japoński producent obiecał udostępnić już parę dni temu.

Nie jest jasne w jaki sposób Sony zrekompensuje straty producentom gier, którzy na zawieszeniu działalności sklepu stracili miliony.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: