Playboy: The Mansion - premiera niebawem

Polski wydawca przeznaczonej na komputery osobiste gry "Playboy: The Mansion" - ogłosił wreszcie oficjalną datę premiery rodzimego wydania.

Produkcja firmy Ubisoftu, w której w polskiej wersji językowej usłyszymy Annę Przybylską, trafi do sklepów już 19 maja tego roku. "Playboy: The Mansion" to połączenie symulacji życia ze strategią ekonomiczną.

W grze wcielamy się w szefa jednego z największych magazynów dla mężczyzn, a naszym zadaniem będzie promocja samego pisma i marki na rynku światowym.

Poza pracą nad wizerunkiem magazynu, w trakcie rozgrywki spotkamy niezliczoną liczbą przedstawicielek płci pięknej i będziemy mieli okazję aranżować spotkania ze słynnymi osobistościami ze świata muzyki, biznesu i sportu.

Do dyspozycji graczy oddano wzorowaną na prawdziwej willi twórcy Playboya, nieruchomość, którą będzie można wyposażyć według własnego uznania - nie powinno tam jednak zabraknąć tak podstawowych elementów jak basen czy kort tenisowy.

Gra "Playboy: The Mansion" ukaże się w polskiej wersji językowej (z dialogami i napisami) i będzie dostępna w cenie 99,90 zł.

Pliki do pobrania:

Playboy: The Mansion - sample z głosem Anny Przybylskiej

Playboy: The Mansion Trailer (E3)

Playboy: The Mansion Trailer


Zobacz również