Playboy: The Mansion - premiera przesunięta

W związku z przedłużającym się procesem implementacyjnym polskiej wersji gry "Playboy: The Mansion", polski wydawca gry - firma Cenega Poland - zmuszony został do przesunięcia jej premiery na maj tego roku.

"Playboy: The Mansion" to połączenie symulacji życia ze strategią ekonomiczną. W grze wcielamy się w szefa jednego z największych magazynów dla mężczyzn, a naszym zadaniem będzie promocja samego pisma i marki na rynku światowym. Poza pracą nad wizerunkiem magazynu, w trakcie rozgrywki spotkamy niezliczoną liczbą przedstawicielek płci pięknej i będziemy mieli okazję aranżować spotkania ze słynnymi osobistościami ze świata muzyki, biznesu i sportu.

Do dyspozycji graczy oddano wzorowaną na prawdziwej willi twórcy Playboya, nieruchomość, którą będzie można wyposażyć według własnego uznania - nie powinno tam jednak zabraknąć tak podstawowych elementów jak basen czy kort tenisowy.

Gra "Playboy: The Mansion" ukaże się w polskiej wersji językowej prawdopodobnie w maju tego roku i będzie dostępna w cenie 99,90 zł. Za opóźnienia Cenega Poland przeprasza fanów oczekujących na grę.

Oficjalna strona


Zobacz również