Playboy bez cenzury na iPadzie

Założyciel znanego czasopisma dla mężczyzn poinformował na Twitterze, że Playboy pojawi się na tablecie iPad. Tym razem absolutnie bez cenzury. Czy to zapowiedź zmiany polityki Apple, która do tej pory uniemożliwiała publikowanie treści erotycznych na swych urządzeniach?

Aplikacja umożliwiająca przeglądanie Playboya na urządzeniach przenośnych firmy Apple pojawiła się w App Store jeszcze pod koniec zeszłego roku. Elektroniczne wydanie magazynu w wersji dla iPhone’a i iPada pozbawione było jednak golizny, której obecności zakazywał regulamin firmy Apple.

Wielbiciele pięknych kobiet mogą już jednak odetchnąć z ulgą. Sam Hugh Hefner doniósł na swoim Twitterze, że w marcu tego roku Playboy ponownie "zadebiutuje" na tablecie iPad. Tym razem w wersji bez żadnej cenzury. W jaki sposób wydawca magazynu przekonał przedstawicieli firmy Apple do zmienienia swojej polityki? Nie wiadomo. Zdradzono natomiast, że posiadacze iPadów będą od razu mogli przejrzeć wszystkie numery czasopisma wydane od roku 1953. Niestety informacji tej nie towarzyszy żadna wzmianka na temat ceny aplikacji czy kosztu kolejnych numerów czasopisma.

Zobacz również:

  • Twitter nie działa! Co jest powodem awarii?