Playboy i Formuła 1 wchodzą w świat Second Life

Rewelacyjne wieści związane z wirtualnym światem Second Life. Z licznych zachodnich źródeł wynika, że już wkrótce w grze pojawią się seksowne króliczki Playboya oraz diabelnie szybkie bolidy Formuły 1. Trzeba przyznać, że brzmi to niezwykle zachęcająco...

Swoje plany względem Second Life ogłosił Team ING Renault. Jego przedstawiciele zapowiedzieli, że ekipa bolidu Renault pojawi się w świecie gry dokładnie 25 maja, podczas konferencji prasowej. Spotkanie oznacza uroczystą inaugurację działalności teamu w SL.

Na czym ma dokładnie polegać? Jak na razie nie wiadomo. Przedstawiciele firmy twierdzą, że chcą przede wszystkim stworzyć miejsce, gdzie będą mogli się spotkać wszyscy miłośnicy F1. Zapewniają również, że udostępnią przybyłym wiele atrakcji.

Jeszcze ciekawiej zapowiada się debiut Playboya. Firma planuje rozpocząć swoją działalnmość w SL już w przyszłym miesiącu (czerwiec). Czyżby czekało nas otwarcie willi ze słynnymi Króliczkami Playboya? Poczekamy, zobaczymy.

Warto jednak dodać, że przemysł erotyczny w SL jest niezwykle potężny. Świadczy o tym chciaażby rekordowa aukcja, na której sprzedano wirtualny Amsterdam. Miasto z "czerwoną dzielnicą" poszło na Ebayu za rekordową sumę 50 tysięcy dolarów. O wydarzeniu przeczytacie w tym artykule.