Playboy organizuje czwartą edycję Girls of Gaming

Wszyscy szanujący się gracze (przynajmniej płci męskiej) dobrze wiedzą czym jest magazyn Playboy. Nie wszyscy znają go jednak od tej strony. Właśnie organizowana jest czwarta edycja konkursu "Girls of Gaming".

Na czym polega konkurs? Otóż czytelnicy Playboy'a wybierają w nim najseksowniejszą bohaterkę gier komputerowych tego roku...

I tu pojawia się pierwszy haczyk. Niestety, przyjdzie nam wybierać jedynie spośród dziewcząt wirtualnych. Niektórzy mogą niedowierzać, ale to prawda. Na zdjęciach nie zobaczymy aktorek (czy może lepiej modelek) przebranych za obiekty westchnień graczy. Będą to bohaterki gier, takie jakie znamy. Do bólu wirtualne.

Wśród nominowanych do tytułu najseksowniejszej cyberwoman znalazły się: Keaira z , Church & Black z Clive Barker's Jericho, Morenn z , Yoko Retomoto z Kane & Lynch, A'Kanna z Conana, Sarah Morrison z Tabula Rasa oraz tajemnicza Whyareyou Stillreadingthislist z Please Get Your Life Together.

Teraz wszystko w rękach czytelników. Wszystkie dziewczyny można obejrzeć na amerykańskiej stronie Playboy'a. Oczywiście nie zapomnimy poinformować o wynikach głosowania.