Player.pl - top 10 w Polsce tego tygodnia! [6.09-12.09]

Najpopularniejsze produkcje tygodnia stale się zmieniają — podobnie jest na serwisie Player.pl. Sprawdź, co najchętniej oglądają Polacy!

Player.pl to jeden z popularniejszych serwisów VOD w Polsce. To właśnie tam użytkownicy mogą oglądać w legalny sposób wiele z polskich tytułów, które nie są dostępne nigdzie indziej. Mowa tutaj między innymi o oryginalnych produkcjach stacji TVN, ale także o filmach i serialach z całego świata udostępnionych na zasadzie licencji. Co tu dużo mówić — szeroką biblioteką produkcji serwisu Player.pl warto się zainteresować. Z tego powodu przedstawiamy listę dziesięciu najpopularniejszych produkcji z tego tygodnia.

Player

Hotel Paradise Extra

"Hotel paradise" to program typu reality show, który osiągnął ogromną popularność już w trakcie trwania pierwszego sezonu. Pokazuje on przygody przepięknych uczestników na Bali, gdzie ich zadaniem jest dobieranie się w pary i utrzymanie swojej pozycji aż do końca trwania sezonu. Haczyk jest jeden: co tydzień odpada co najmniej jeden uczestnik, który zostaje samotny. Aktualnie trwa już czwarta edycja programu, jednak dla niektórych widzów normalne odcinki to za mało. W związku z tym twórcy "Hotelu Paradise" wypuszczają regularnie dłuższe odcinki wzbogacone o nieemitowane w telewizji materiały i to właśnie one są aktualnie najbardziej popularne wśród widzów na Player.pl.

Zobacz również:

  • Player.pl - top 10 w Polsce tego tygodnia! [13.09-19.09]
  • Wkrótce na Playerze - wrześniowe nowości

After

reż. Jenny Gage

"After" to trzyczęściowa seria filmów wyreżyserowana przez Jeny Gage. Scenariusz został napisany na podstawie powieści „After. Płomień pod moją skórą” autorstwa Anny Todd. Co ciekawe, po raz pierwszy historia została opublikowana na łamach serwisu Wattpad, zrzeszającego amatorskich pisarzy. Fabuła opowiada historię Tessy, skromnej i uporządkowanej dziewczyny rozpoczynającej amerykańskie studia. Wszystkie jej zasady stają jednak podane w wątpliwość, gdy poznaje niezwykłego Hardina.

Ślub od pierwszego wejrzenia

Następny w kolejce jest program typu reality-show "Ślub od pierwszego wejrzenia", który jest zapisem eksperymentu społecznego. Polega on na tym, że grupa ekspertów złożona z psychologów oraz seksuologów dobiera nieznanych sobie wcześniej ludzi w pary. Wybrani uczestnicy programu spotykali się po raz pierwszy na ślubnym kobiercu. Przez kolejne odcinki dokumentowane są pierwsze tygodnie ich małżeństw. Wszystko trwa aż do ostatniej chwili, w której to pary decydują się albo zostać ze sobą, albo wziąć rozwód.

Skazana

Serial "Skazana" to polski kryminał, który swoją premierę miał 31 sierpnia. Do dnia dzisiejszego opublikowane są jedynie dwa odcinki, z czego każdy kolejny pojawia się w każdy wtorek. Fabuła opowiada historię surowej sędzi Alicji Mazur, która nagle z kata zamienia się w oskarżoną. Trafia ona do więzienia, gdzie musi przebywać wśród kobiet, które wcześniej skazała. W rolach głównych pojawiają się: Agata Kulesza, Michał Czernecki, Bartłomiej Topa, Martyna Byczkowska, Aleksandra Adamska, Tomasz Schuchardt oraz Marta Malikowska.

19+

"19+" to kolejny polski serial paradokumentalno-fabularny emitowany regularnie na antenie TVN 7. Trafia on szczególnie do osób młodych wkraczających dorosłość. Głównie ze względy na to, że opowiada o absolwentach klasy maturalnej, którzy dopiero co smakują samodzielnego życia. Program składa się z 10 serii, co daje łącznie ponad 600 odcinków emitowanych od poniedziałku do czwartku o godzinie 19.

Top Model

Czas na jeden z popularniejszych oryginalnych produkcji stacji TVN, a mowa o "Top Model". Pierwsza emisja miała miejsce w roku 2010, kiedy to okazało się, że założenia programu wzbudzają ogrom zainteresowania. Dziś trwa już 10 sezon, w którym to grupa jurorów złożona z Joanny Krupy, Kasi Sokołowskiej, Marcina Tyszki oraz Dawida Wolińskiego ocenia predyspozycje amatorów pragnących zostać gwiazdą świata mody. Pod koniec jednak to nie oni, a widzowie wybierają najlepszą modelkę lub najlepszego modela edycji. Dla przypomnienia, zwycięzcami poprzednich edycji byli: Paulina Papierska, Olga Kaczyńska, Zuzanna Kołodziejczyk, Osuenhe „Osi” Ugonoh, Radosław Pestka, Patryk Grudowicz, Katarzyna Szklarczyk oraz Dawid Woskanian.

Kamienie na szaniec

reż. Robert Gliński

"Kamienie na szaniec" to polski film historyczny dystrybucji Monolith Films. Scenariusz został napisany na podstawie książki o tym samym tytule autorstwa Aleksandra Kamińskiego. Jej tytuł nawiązuje do fragmentu wiersza Juliusza Słowackiego pod tytułem "Testament mój". Fabuła opowiada o trzech młodych, zachłyśniętych życiem maturzystach marzących o tym, by rozpocząć dorosłe życie. Niestety, ich plany niweczy wybuch II wojny światowej. W rolach głównych: Tomasz Ziętek, Marcel Sabat oraz Kamil Szeptycki.

Królowe życia

"Królowe życia" to kolejny polski program, w którym to śledzimy perypetie paczki składającej się z Dagmary, Kasi, Izy, Ani, Damiana oraz Leona. W kolejnej serii dołączą do nich aż dwie nowe osobowości, które mogą mocno namieszać. Mowa o Arku "Megakocie" Kociku oraz Oli pochodzącej z Kielc. Pierwszy z nich jest przedsiębiorcą branży budowlanej oraz miłośnikiem kobiet, mody i samochodów. Kobieta zaś na co dzień jest dynamiczną mamą, żoną i bizneswoman wielbiącą się w luksusie. Aktualnie trwa już 11 sezon.

Królowe życia

fot. TTV

Zakochani po uszy

reż. Regina Zawadzka, Arkadiusz Luboń, Monika Szczęsna-Jurga i Marcin Solarz

Przedostatni na naszej liście jest serial obyczajowy opowiadający o miłości i przeznaczeniu... w uczuciowym trójkącie! Serial "Zakochani po uszy" składa się już z prawie czterystu odcinków, w których to poznajemy historię Asi i Piotra, Sylwii i Michała oraz Soni, Tamary i Bartka. Autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, a za reżyserię odpowiadają: Regina Zawadzka, Arkadiusz Luboń, Monika Szczęsna-Jurga i Marcin Solarz. W rolach głównych pojawiają się: Katarzyna Grabowska, Kamila Kamińska, Michał Meyer, Weronika Dzierżyńska, Jędrzej Hycnar i Michał Kurek

Zakochani po uszy

fot. TVN 7

Pan idealny

reż. Paco Cabezas

Ostatni na liście jest film amerykańskiej produkcji z roku 2015. Chodzi o komedię "Pan idealny", która opowiada perypetie nietypowej pary: Marthy oraz tytułowego Pana Idealnego, który okazuje się płatnym mordercą. Zanim przyjdzie im układać swoje własne szczęście, muszą sprawdzić się w akcji. Na dużym ekranie pojawiają się: Anna Kendrick, Sam Rockwell, Tim Roth, Jaiden Kaine, Douglas M. Griffin oraz Garret Kruithof.

Wszystkie wymienione filmy są dostępne na player.pl — zarejestruj się.

Zobacz również: Netflix - Top 10 w Polsce tego tygodnia!