Playlista - nowy cyfrowy magazyn IDG!

Z przyjemnością informujemy, że wydawnictwo IDG rozpoczęło sprzedaż nowego magazynu - Playlista. Pismo jest ewenementem na rynku polskiej prasy, jako, że sprzedawane jest wyłącznie w postaci cyfrowej - w formie pliku PDF. Playlista to magazyn kierowany przede wszystkim do miłośników muzyki cyfrowej i użytkowników odtwarzaczy MP3. Jego cena to jedyne 3 PLN!

Playlista - nowy cyfrowy magazyn IDG!

Pierwsza strona magazynu Playlista

W pierwszym numerze magazynu Playlista, czytelnicy znajdą miedzy innymi podsumowanie roku i nagrody roku 2005 w dziedzinie odtwarzaczy MP3 i gadżetów oraz sprzętu do iPodów. Oprócz tego użytkownicy zapoznać się mogą z rynkowymi nowościami, przeczytać o tym czy i dlaczego warto zaktualizować iTunes do wersji 6. Jeżeli masz, lub planujesz kupno iPoda lub przenośnego odtwarzacza MP3 - kup Playlistę, wybór będzie łatwiejszy.

Playlista to kolejna, po PC World i MacWorld, cyfrowa edycja magazynu IDG. Ciekawe jest to, że nowy magazyn, wydawany będzie wyłącznie w takiej postaci. Dzięki temu udało się osiągnąć fenomenalny stosunek ceny do jakości. Playlista kosztuje tylko trzy złote. Sprawdźcie - naprawdę warto!

Magazyn do pobrania dostępny jest z witryny internetowej: Playlista

Przed skorzystaniem z wersji elektronicznej czytelnik powinien sprawdzić, czy ma zainstalowany plugin FileOpen oraz czytnik Adobe Reader (wersja 5 lub nowsza); jeśli jeszcze nie, zalecamy pobranie i zainstalowanie tych aplikacji: Adobe Reader i plugin FileOpen.

Cyfrowa edycja - wiele możliwości

@ Zaskakująco niska cena

@ Szybka dostawa na pulpit Twojego komputera

@ Łatwy w czytaniu, możesz szybko zbliżać zarówno tekst jak i ilustracje czy zdjęcia

@ Wyszukiwarka, która w kilka sekund odnajdzie interesujący Cię artykuł

@ Hiperlinki na okładce oraz w spisie treści upraszczają nawigację po czasopiśmie

Zbieraj wszystkie wydania bez obaw o brak miejsca w domowej biblioteczce

W pierwszym numerze PlayListy między innymi:

iPod video - najnowszy odtwarzacz firmy Apple wyposażony w możliwość odgrywania plików wideo.

iTunes 6 - prezentacja najnowszej wersji programu

Wybierz sobie iPoda - Przegląd i recenzje dostępnych na rynku modeli odtwarzaczy iPod

Nagrody roku 2005 - Rok iPoda czyli co ciekawego pojawiło się na rynku wśród gadżetów, usprawnień i dodatków do najpopularniejszego odtwarzacza świata

Więcej: Playlista