Plazmowe ekrany

Firma NEC zaprezentowała dwa nowe 42-calowe modele wyświetlaczy plazmowych przeznaczonych do prowadzenie prezentacji multimedialnych w miejscach publicznych.

Firma NEC przedstawiła dwa nowe modele wyświetlaczy plazmowych o przekątnej ekranu 42 cale, z których PlasmaSync 42MP2 jest przeznaczony do konferencyjnych prezentacji multimedialnych, natomiast PlasmaSync 42PD2 ma być wykorzystywany na lotniskach, stadionach i innych miejscach publicznych.

PlasmaSync 42MP2 oferuje doskonałą jakość obrazu oraz wyświetlanie w wysokiej rozdzielczości sygnałów pochodzących z komputera, magnetowidu i HDTV (high definition TV) i jest zaprojektowany z myślą o konferencyjnych prezentacjach, produkcji programów telewizyjnych i innych zastosowaniach multimedialnych.

Z kolei PlasmaSync 42PD2 jest częścią serii publicznych wyświetlaczy NEC-a i umożliwia konfigurowanie 84- calowego, diagonalnego obrazu bez dodatkowego sprzętu, zaopatrzony jest w programowalny timer, specjalny AccuShield Phosphor Protection System oraz filtr antyodblaskowy, pozwalający na oglądanie obrazów w złych warunkach oświetleniowych.

Model PlasmaSync 42MP2 jest już dostępny w cenie 9995 USD, natomiast PlasmaSync 42PD2 trafi do sklepów w październiku br. i będzie kosztować 9495 USD.

Więcej informacji: www.nec.com


Zobacz również