Plażowe DVD Philipsa

Do sprzedaży trafił, niewielki, przenośny odtwarzacz DVD PET1000, wyposażony w 10,2 calowy ekran ciekłokrystaliczny o wysokiej rozdzielczości(800x480 pikseli).

Wbudowany bufor przeciwwstrząsowy gwarantuje, że wszelkie drgania podczas jazdy samochodem, czy innym środkiem lokomocji, nie będą mieć negatywnego wpływu na płynność odtwarzania filmów. Dobrym rozwiązaniem dla zmotoryzowanych jest możliwość podłączenia PET1000 do gniazdka samochodowej zapalniczki. Wbudowany akumulator, umożliwia nieprzerwane odtwarzanie przez 2,5 godziny.

Pokrowiec pozwala wygodnie nosić PET zabezpieczając go przed mechanicznymi uszkodzeniami. Ponadto pasażerowie na tylnej kanapie mogą przymocować etui do pleców przedniego fotela samochodowego i wygodnie oglądać filmy w czasie jazdy.

Przenośny odtwarzacz DVD/DivX Philips PET1000

Przenośny odtwarzacz DVD/DivX Philips PET1000

Odtwarzacz PET jest kompatybilny z najpopularniejszymi formatami filmów i nośnikami takimi jak DVD, DVD+R(W) oraz (S)VCD. Dodatkowo odtwarza również pliki MPEG4 i pliki muzyczne z płyt CD lub CD-R(W), także w formacie MP3. Dwa gniazda słuchawkowe pozwalają słuchać muzyki przed dwie osoby jednocześnie, nie rozpraszając przy tym kierowcy lub osoby przebywającej w tym samym pomieszczeniu.

PET1000 znajdzie się na półkach sklepowych na przełomie lipca i sierpnia w cenie 1999zł.


Zobacz również