Plejer dla graczy - Playa!TraX

Jeżeli ktoś lubi słuchać muzyki podczas grania, to Playa!TraX jest stworzony właśnie dla niego. Nie ma potrzeby przełączania się pomiędzy grą a pulpitem Windows w celu zmiany utworu, czy głośności. Wszystko to da się tutaj ustawić nie opuszczając toru wyścigowego, czy areny na której walczymy.

Pomimo że Playa!TraX jest w pełni wyposażonym odtwarzaczem, to jego misją nie jest wyparcie i zastąpienie poczciwego WinAmp'a, ale raczej działanie tam, gdzie korzystanie z innych odtwarzaczy jest niemożliwe lub mocno utrudnione, jak na przykład pełnoekranowa gra. Playa!TraX posiada wszystkie możliwości standardowych odtwarzaczy, jak na przykład korektor, analizator widma, a nawet więcej, bo ma również wbudowane narzędzie do zrzutów ekranowych (przydatne dla graczy chcących uwiecznić swoje osiągnięcia). Program posiada wsparcie dla większości formatów plików muzycznych, a także potrafi odtwarzać dane strumieniowe.

Playa!TraX jest konfigurowalny pod konkretną grę, automatycznie rozpoznaje, jaka jest właśnie uruchamiana i dostosowuje do niej swoje ustawienia (zarówno wygląd zewnętrzny jak i konfigurację kontrolerów). Kontrolę nad programem można sprawować za pomocą dowolnych urządzeń, jak na przykład joysticki, gamepady, czy nawet za pomocą komend głosowych. Dodatkowo do każdej z gier można mieć osobną playlistę, która jest ładowana przy starcie.

Odtwarzacz wymaga zainstalowanych w systemie DirectX 9b, Microsoft .NET Framework oraz .NET Extensions for DirectX, które można pobrać ze stron Microsoftu. Program kosztuje 14,95 USD, jednak ze strony producenta można pobrać 15-dniową wersję testową.

Strona domowa Playa!TraX


Zobacz również