Plemienna edycja Game Boy Advance SP

Nintendo zapowiada limitowaną, kolekcjonerską edycję swojej przenośnej konsoli Game Boy Advance SP. Od innych egzemplarzy konsoli edycja nazwana 'Tribal' będzie się różnić tylko wyglądem - na jej obudowie znajdziemy motywy inspirowane kulturą polinezyjską i indiańską.

GBA SP Trbal Edition trafi do Europy 18 czerwca i będzie dostępna w sprzedaży przez ograniczony okres czasu. W porównaniu do standardowej konsoli GBA SP, w Tirbal Edition upiększono nieco obudowę, na której znajdziemy teraz motywy inspirowane kulturą polinezyjską i indiańską. Nowe elementy graficzne nie przypadkowo przypominają motywy wykorzystywane przez artystów tatuujących gwiazdy estrady, bowiem ich autorem jest Mister Cartoon, tatuujący m.in. Eminema. Limitowana edycja konsoli trafi sprzedaży 18 czerwca i ma kosztować w granicach 129 - 139 Euro.

Nintendo zapewnia również, że do końca bieżącego roku katalog gier dostępnych na to urządzenie będzie obejmował ponad 400 tytułów, wśród których znajkdą się takie hity jak Spider-Man 2 The Movie Game (Activision), Sonic Advance 3 (SEGA/THQ), F-Zero: GP Legend (Nintendo), Donkey Kong Country 2 (Nintendo) i Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (Electronic Arts).

Więcej informacji:

http://www.nintendo-europe.com


Zobacz również