Plik wideo odczytywany jak każdy inny

Software Architects wprowadziła do sprzedaży oprogramowanie o nazwie DVD-RAM TuneUp! przeznaczone do pracy z komputerami Macintosh i obsługujące proces nagrywania obrazów w czasie rzeczywistym.

Dzięki nowemu oprogramowaniu w skład którego wchodzi DVD-RAM TuneUp! i FixDVD! zaprezentowanemu przez firmę Software Architects zajmującą się przede wszystkim produkcją różnego rodzaju narzędzi dyskowych, można z łatwością kontrolować proces nagrywania w czasie rzeczywistym, jak na razie w kamerach cyfrowych Hitachi i magnetowidach firmy Panasonic bazujących na nośnikach DVD-RAM.

Zdaniem Roberta Zollo z Software Architects: ‘DVD-RAM TuneUp! pozwala użytkownikowi na traktowanie plików wideo tak jak innych dokumentów , co oznacza, że można je bez problemu nagrywać na krążki DVD-RAM, a następnie kopiować, przenosić, usuwać czy poddawać obróbce w czasie rzeczywistym na komputerze stacjonarnym’.

DVD-RAM TuneUp! 3.2 obsługuje wszystkie wersje formatu UDF (1.0.2, 1.5, 2.0, i 2.0.1) oraz może współpracować praktycznie z każdym komputerem Macintosh wyposażonym w system Mac OS 8.6 lub wersję późniejszą (trwają prace nad przystosowaniem programu pod OS X) oraz 128MB pamięci RAM i 2GB wolnego miejsca na dysku. Cena całego pakietu została ustalona na poziomie 99,99 USD natomiast użytkownicy dotychczasowej wersji DVD-RAM TuneUp! będą mogli dokonać aktualizacji za 49,95 USD.

http://www.softarch.com


Zobacz również