Plotery dla profesjonalistów

Agraf wprowadza rynek nową serię zaawansowanych ploterów tnących SummaSign PRO SL, przeznaczonych dla najbardziej wymagających, profesjonalnych użytkowników. Wszystkie modele posiadają menu w języku polskim.

Plotery dla profesjonalistów

ploter Summa

Zostały również standardowo wyposażone w system automatycznego pozycjonowania OPOS 2.0, umożliwiający precyzyjne wycinanie po obrysie wszelkiego rodzaju nalepek i stickerów. Wprowadzono też obsługę portu USB oraz dwukrotnie zwiększono bufor pamięci z 2 MB do 4 MB.

Jednocześnie Agraf rozpoczyna sprzedaż nowego modelu SummaSign PRO SL 1600, o rzeczywistej szerokości cięcia aż 1575 mm, który jest dobrym rozwiązaniem dla firm, które w procesie produkcji muszą opierać się na dużych szablonach, do tej pory z konieczności tworzonych z kilku części.

Plotery Summa serii SummaSign PRO SL to nowa seria profesjonalnych ploterów tnących charakteryzujących się bardzo dużą wydajnością oraz jak twierdzi producent, doskonałą jakością cięcia. Urządzenia dostępne są w dwóch wersjach, różniących się głowicą i sposobem cięcia. Wersja D wyposażona jest w głowicę pasywną i nóż ciągniony, a wersja T posiada aktywną głowicę i nóż sterowany. Seria D jest przeznaczona dla użytkowników wycinających w standardowych materiałach, natomiast seria T do idealne rozwiązanie wszędzie tam gdzie pojawiają się bardzo grube czy bardzo twarde folie lub niestandardowe materiały typu folie magnetyczne, flokowane czy odblaskowe.

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem klientów na urządzenia do cięcia szerokich materiałów, seria PRO SL to także nowy model 1600 w wersji D i T. Oferuje on rzeczywisty obszar cięcia o szerokości aż 1575 mm. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które w procesie produkcji muszą opierać się na dużych szablonach często tworzonych do tej pory z kilku części.

W nowej serii PRO SL wprowadzono kilka istotnych zmian w porównaniu do poprzedniej serii PRO. Głównym atutem jest zastosowanie komunikacji przez port USB, co znacznie poprawia szybkość pracy i komfort konfiguracji połączenia plotera z komputerem. Nowością jest też standardowe wyposażenie wszystkich modeli serii PRO SL w rewolucyjny system automatycznego pozycjonowania OPOS drugiej generacji, który znacznie zwiększa dokładność pracy plotera oraz zapewnia idealną powtarzalność cięcia. Dzięki OPOS plotery te doskonale nadają się także do tworzenia w procesie cięcia po narysowanym czy wydrukowanym wcześniej obrysie wszelkiego rodzaju nalepek i stickerów.

Informacje:

http://www.agraf.com.pl