Plotki przed CES: Olympus, Panasonic i Sony z nowymi modelami cyfrówek

Olympus XZ-1, Panasonic DMC-S1 i Sony Cybershot DSC-HX2 to tylko niektóre z aparatów jakie zostaną dokładnie zaprezentowane podczas styczniowych targów CES. Panasonic i Sony pokażą co najmniej 5 modeli.

Olympus XZ-1 to jedna z propozycji firmy, która zostanie zaprezentowana podczas zbliżających się targów CES 2011. Znana jest już częściowa specyfikacja aparatu, choć informacje te nie zostały jeszcze potwierdzone przez producenta.

XZ-1 będzie posiadać matrycę z modelu LX5 (10 Mpix, format 4/3). Aparat będzie mieć także jasny obiektyw z czterokrotnym zoomem optycznym (f/1.8-2.5, ekwiwalent 28-112mm).

Zobacz również:

  • Panasonic TX-55LZ1000E - test OLED-a dla graczy i kinomaniaków

Nowości Panasonica ciągle pozostają tajemnicą. Wyciekły jedynie nazwy nowych aparatów. Na targach mają zostać zaprezentowane modele DMC-S1, DMC-S3, DMC-TS3, FH2 i FH5. Ich specyfikację poznamy najwcześniej szóstego stycznia.

Na targach CES także Sony zaprezentuje całą gamę aparatów. Według doniesień, spodziewać się można następcy modelu Cybershot DSC-HX1 oraz wielu mini-kompaktów i modeli umożliwiających robienie zdjęć i nagrywanie materiałów wideo w technologii 3D.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: