Plus oferuje darmowy Internet dla wybranych użytkowników Androida

Wybrana grupa użytkowników smartfonów z Androidem, która korzysta z usług sieci Plus, otrzyma możliwość przetestowania darmowego Internetu.

Plus rozpoczął pilotażowy program, w ramach którego wybrana grupa użytkowników posiadających odpowiedni model smartfona pracującego pod kontrolą Androida otrzyma możliwość korzystania przez trzy miesiące z darmowego mobilnego Internetu (na ich telefon przyjdzie wiadomość SMS z zaproszeniem do testów). Usługa ta jest jednak obarczona pewnymi ograniczeniami:

- po przekroczeniu określonego progu użycia lub po pewnym okresie, na ekranie telefonu będzie się pojawiała reklama (trzeba będzie odczekać kilka sekund, aby móc kliknąć w przycisk „pomiń" i dalej surfować)

- reklamy będą pojawiać się również w trakcie wejścia do internetu przy pomocy aplikacji bez użycia przeglądarki

Zobacz również:

  • Xiaomi przeprasza użytkowników. Wszystko przez wadliwe MIUI [AKTUALIZACJA 21.09.2021]

- dzienny limit transferu danych to 50 MB (po jego przekroczeniu dostęp do darmowego internetu może być czasowo wyłączony)

Aby skorzystać z nowej propozycji trzeba zainstalować aplikację „Surfplus" i zgodzić się na wyświetlanie reklam. W każdej chwili możemy też powrócić do "zwykłego" płatnego internetu.

Więcej informacji: http://www.surfplus.pl/