Plus rusza z nową ofertą abonamentów! Podpowiadamy, który z nich będzie dla Ciebie najkorzystniejszy

Jeden z największych operatorów sieci komórkowych w Polsce uruchomił nowe opcje abonamentowe.

Fot. Plus

Wraz z rozwojem technologii telekomunikacyjnych zmieniają się także usługi topowych operatorów sieci komórkowych. Tegoroczne oferty w Plusie to jeszcze więcej Internetu, dostęp do najszybszego 5G w Polsce dla wszystkich oraz pakiety skierowane specjalnie do rodzin. Operator zadbał również o dodatkowe benefity dla swoich klientów, takie jak dostęp do platformy Disney+ w prezencie na rok.

Nowa oferta Plusa obejmuje wiele zróżnicowanych opcji, wśród których każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie. W poniższym tekście przyglądamy się z bliska wszystkim pakietom i opisujemy ich najważniejsze cechy. Więcej informacji na temat pozostałych usług operatora możecie znaleźć na jego oficjalnej stronie.

Klienci indywidualni oraz firmy

Plus rusza z nową ofertą abonamentów! Podpowiadamy, który z nich będzie dla Ciebie najkorzystniejszy

Fot. Silvie Lindemann / Pexels.com

Kluczowym elementem współczesnych usług telekomunikacyjnych jest dostęp do sieci 5G, która powoli staje się standardem, wypierającym starsze technologie. Warto również zauważyć, że coraz więcej smartfonów oferuje obsługę 5G, a zmiany te dotyczą nie tylko topowych flagowców, ale i większości średniaków. Plus najwyraźniej dostrzega ten istotny kierunek rozwoju w branży mobile i dopasowuje do niego swoją ofertę. Najważniejszą zmianą w usługach operatora jest włączenie dostępu do nowego standardu łączności wszystkim użytkownikom - bez względu na wielkość oraz rodzaj abonamentu. Warto również zauważyć, że Plus oferuje najszybszą sieć 5G w Polsce, co z całą pewnością wpłynie na komfort korzystania z Internetu. Ponad to, w zasięgu 5G od Plusa znajduje się już ponad 20 milionów mieszkańców Polski.

Oferta dla klientów indywidualnych:

 • Pakiet S - 39 zł/miesięcznie - 6 GB Internetu mobilnego
 • Pakiet M - 59 zł/miesięcznie - 50 GB Internetu mobilnego
 • Pakiet L - 79 zł/miesięcznie - 120 GB Internetu mobilnego
 • Pakiet XL - 99 zł/miesięcznie - 250 GB Internetu mobilnego

Klienci indywidualni mogą zdecydować się na jeden z czterech pakietów, a wybór konkretnej usługi będzie zależał od ilości Internetu mobilnego. Każda z ofert gwarantuje nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz MMS-y, a także dostęp do Disney+ w prezencie na rok. Sporym atutem jest również możliwość podpisania krótkiej umowy na zaledwie 12 miesięcy lub dłuższego zobowiązania na 24 miesiące.

Oferta dla firm:

 • Pakiet XS - 49 zł + VAT/miesięcznie - dostęp do 30 GB Internetu mobilnego
 • Pakiet S - 59 zł + VAT/miesięcznie - dostęp do 70 GB Internetu mobilnego
 • Pakiet M - 69 zł + VAT/miesięcznie - dostęp do 120 GB Internetu mobilnego

W ramach oferty firmowej, podpisując umowę na 12 miesięcy lub 24 miesiące, wraz z abonamentem za 79 zł + VAT (150 GB miesięcznie), można otrzymać dodatkową kartę do Internetu z kolejnymi 150 GB danych bez żadnych dodatkowych opłat. Klienci biznesowi mogą również wybrać droższą ofertę z dwiema kartami po 300 GB (za 99 zł + VAT) lub 600 GB (za 119 zł + VAT).

Oferta dla rodzin oraz Internet domowy

Plus rusza z nową ofertą abonamentów! Podpowiadamy, który z nich będzie dla Ciebie najkorzystniejszy

Fot. Askar Abayev / Pexels.com

Abonament jest obecnie jedną z najwygodniejszych form opłacania usług telekomunikacyjnych. Coraz częściej korzystają z niego nie tylko pojedynczy klienci, ale i całe rodziny. Plus doskonale zdaje sobie z tego sprawę i przygotował specjalne oferty, które skierowane zostały do użytkowników podpisujących umowy dla siebie i swoich najbliższych. Oferty różnią się od siebie stawką, która uzależniona jest od ilości Internetu mobilnego dostępnego w ramach usługi. Warto również zaznaczyć, że w każdej ofercie otrzymujemy dostęp do Disney+ w prezencie na rok.

Oferta dla rodzin:

 • 29 zł/miesięcznie z rabatami - dostęp do 50 GB Internetu mobilnego
 • 49 zł/miesięcznie z rabatami - dostęp do 120 GB Internetu mobilnego
 • 69 zł/miesięcznie z rabatami - dostęp do 250 GB Internetu mobilnego

Jeśli nie masz jeszcze numeru w Plusie, to operator zadbał również o możliwość szybkiego i wygodnego przeniesienia numeru. W tym celu uruchomiona została usługa „Samo się Przenosi”, która ułatwi klientom i całym rodzinom organizację wszystkich formalności związanych ze zmianą operatora. Wystarczy, że nowy użytkownik zostawi swoje dane kontaktowe na specjalnej stronie internetowej, a dedykowany sprzedawca skontaktuje się z nim i pomoże w całym procesie.

Plus posiada także w swoim portfolio szeroką ofertę z Internetem domowym.

Internet 5G/LTE

Plus przygotował specjalne rabaty oraz podwojoną paczkę GB w ofercie internetu domowego z umową na rok. Osoby, które zdecydują się na zakup tej usługi wraz telewizją w abonamencie (od 30 zł/miesięcznie) lub z ofertą głosową (od 59 zł/miesięcznie) mogą skorzystać z promocji na internet 5G/LTE w zestawie z routerem. Podane poniżej kwoty abonamentów nie obejmują kosztów zakupu routera.

 • 49 zł miesięcznie 19 zł/miesięcznie z rabatami za 200 GB,
 • 59 zł miesięcznie 29 zł/miesięcznie z rabatami za 300 GB,
 • 69 zł miesięcznie 39 zł/miesięcznie z rabatami za 400 GB,
 • 79 zł miesięcznie 49 zł/miesięcznie z rabatami za 1000 GB,
 • 99 zł miesięcznie 69 zł/miesięcznie z rabatami za 1400 GB,
 • 129 zł miesięcznie 99 zł/miesięcznie z rabatami za 2000 GB.

Plus przygotował również specjalne promocje dla użytkowników światłowodu. Dobierając w tym samym dniu ofertę telewizyjną w abonamencie (od 30zł/miesięcznie) lub ofertę głosową (od 59 zł/miesięcznie), klienci w trakcie 12 miesięcznego kontraktu zapłacą:

Internet światłowodowy

 • 49 zł miesięcznie 19 zł/miesięcznie z rabatami dla szybkości 300 Mb/s,
 • 59 zł miesięcznie 29 zł/miesięcznie z rabatami dla szybkości 600 Mb/s,
 • 69 zł miesięcznie 39 zł/miesięcznie z rabatami dla szybkości 1 GB/s.

Dodatkowe benefity dla klientów Plusa

Plus rusza z nową ofertą abonamentów! Podpowiadamy, który z nich będzie dla Ciebie najkorzystniejszy

Fot. Disney+

Wszyscy użytkownicy sieci Plus, którzy zdecydują się na podpisanie umowy w ramach oferty abonamentowej dla klientów indywidualnych, firm lub rodzin, otrzymają roczny dostęp do platformy Disney+ w prezencie na rok. Nowy serwis streamingowy należy do światowej marki, która posiada prawa do wielu popularnych uniwersów oraz mnóstwa seriali i filmów. Obecnie na Disney+ znajdziemy, między innymi, takie tytuły jak:

 • The Mandalorian - produkcja, która przez wielu nazywana jest najlepszym dziełem osadzonym w uniwersum Gwiezdnych Wojen. W rolę głównego bohatera wciela się uwielbiany Pedro Pascal,
 • Duchy Inisherin - film, który otrzymał w tym roku aż 9 nominacji do Oscara,
 • Dusiciel z Bostonu z Keira Knightley – thriller kryminalny o pionierskich reporterkach, które ujawniły historię osławionych morderstw w Bostonie z lat 60,
 • Cruella - filmowa adaptacji kultowej animacji Disneya z Emmą Stone w roli głównej.

Serwis na bieżąco rozszerza swoją bibliotekę o nowe tytuły, a biorąc pod uwagę liczbę licencji, do których prawa posiada Disney, możemy spodziewać się, że na platformę trafi jeszcze wiele topowych produkcji.