Plus rusza z przedsprzedażą smartfonów z serii Samsung Galaxy Note 20

W sieci komórkowej Plus ruszyła właśnie przedsprzedaż najnowszych smartfonów - Samsung Galaxy Note 20 oraz Note 20 Ultra. Każdy klient, który zdecyduje się na zakup wybranego urządzenia otrzyma dodatkowy prezent. Zobaczcie, jakie gadżety przygotował operator.

Tuż po premierze najnowszych urządzeń mobilnych Samsunga do asortymentu Plusa dołączyły flagowce koreańskiego producenta Samsung Galaxy Note 20 oraz Note 20 Ultra. Klienci będą mogli kupić wybrany smartfon w przedsprzedaży, decydują cię na odpowiednią ofertę:

Samsung Galaxy Note20 jest dostępny w Plusie w ofercie abonamentowej za 499 zł na start. Przykładowa oferta abonamentowa obejmuje 36 rat po 108 zł za sprzęt oraz abonament w wysokości 50 zł miesięcznie z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami, 120 minutami połączeń międzynarodowych w UE, a także z pakietem internetowym 12 GB.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra dostępny jest w Plusie w ofercie abonamentowej za 599 zł na start. Przykładowa oferta abonamentowa obejmuje 36 rat po 149 zł za sprzęt oraz abonament w wysokości 50 zł miesięcznie z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami, 120 minutami połączeń międzynarodowych w UE, a także z pakietem internetowym 12 GB.

Samsung Galaxy Note 20

Samsung Galaxy Note 20

Na tym jednak nie koniec. Klienci, którzy zdecydują się na zakup najnowszego smartfona z serii Samsung Galaxy Note 20 otrzymają prezent:

  • W przypadku zakupu Galaxy Note 20 otrzymają w prezencie Xbox Game Pass z kontrolerem i bezprzewodową ładowarką lub słuchawki Galaxy Buds+.
  • Decydując się na Samsung Galaxy Note 20 Ultra do wyboru będą Xbox Game Pass z kontrolerem i bezprzewodową ładowarką lub ekskluzywne słuchawki Galaxy Buds Live.

Samsung Galaxy Note 20

Samsung Galaxy Note 20

Przedsprzedaż trwa od 6 do 20 sierpnia.

Sprawdźcie także: Kupić czy nie? Tego o Galaxy Note 20 nie dowiesz się z reklam