Płyta CD z niezbędnymi narzędziami za darmo

Czy masz znajomych, którzy niezbyt dobrze znają się na komputerach i systemie Windows? Chciałbyś polecić koledze lub koleżance narzędzie, które usunie wirusa lub zoptymalizuje rejestr, ale wolałbyś dać im nośnik, zamiast narażać na "niedogodności" pobierania takich rzeczy z Internetu? Często robisz reinstalację "okien" i za każdym razem denerwujesz się, że akurat nie masz pod ręką gotowego zestawu programów, które pomagają w zarządzaniu systemem? Postanowiliśmy przygotować dla naszych czytelników specjalną płytę serwisową, która zawiera wybrane przez nas narzędzia. Wystarczy pobrać plik ISO, wypalić na płycie CD a to wszystko zupełnie za darmo.

Płyta CD z niezbędnymi narzędziami za darmo
Zdecydowaliśmy się przygotować własną kompilację płyty z programami, ze względu na wygodę korzystania z takiego nośnika. Dzięki niemu nie trzeba pamiętać o robieniu kopii bezpieczeństwa katalogów z plikami instalacyjnymi, które przez wiele miesięcy pozostawały zapomniane. W razie konieczności usunięcia danych ze wszystkich dysków w wyniku uszkodzenia, zmiany rozmiarów partycji lub innych powodów nie trzeba ślęczeć przed komputerem w oczekiwaniu, aż pobiorą się wszystkie ważne programy takie jak zapora ogniowa, przeglądarka grafiki, alternatywna przeglądarka internetowa, program antyszpiegowski czy monitor temperatury podkręconego procesora. Teraz to wszystko znajdziesz w jednym miejscu - pobierzesz raz i masz zawsze spokój. Dodatkowo zintegrowaliśmy interfejs z naszą stroną internetowąhttp://programy.idg.pl dzięki czemu możesz w każdej chwili sprawdzić, czy pojawiła się nowa wersja konkretnego programu.

Płyta CD z niezbędnymi narzędziami za darmo

Główne okno interfejsu

Inne płyty

Przypominamy, że w wydaniu 10/2006 miesięcznika PC World Komputer znalazł się unikalny pakiet bezpieczeństwa. Płyta ratunkowa zawiera system operacyjny uruchamiany wprost z nośnika oraz dziesiątki potrzebnych w sytuacji kryzysowej narzędzi - usuwających szkodliwe wirusy, pomagających zdiagnozować funkcjonowanie podzespołów, do zarządzania twardymi dyskami i odzyskiwania utraconych partycji, tworzenia obrazów danych, archiwizacji zasobów, itp. Na płycie znajdują się również kompleksowe poradniki, które ułatwią wyjście z większości opresji. Warto wspomnieć, że przygotowany przez nas system operacyjny umożliwia także korzystanie z Internetu. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Płyta narzędziowa została dołączona do wydania grudniowego. Więcej na ten temat można znaleźć pod tym adresem