Po prostu Gift

Cryo Interactive przygotowuje nową grę akcji rozgrywaną w świecie 3D.

Dotychczas wywodząca się z Francji firma Cryo Interactive znana była głównie z realizacji klasycznych, stojących na bardzo wysokim poziomie przygodówek, w rodzaju Atlantis czy Aztec. Teraz zatrudnieni w niej ludzie postanowili spróbować swoich sił w nieco innej, nietypowej dla siebie dziedzinie i rozpoczęli produkcję gry Gift. Tytuł ten reprezentuje gatunek action-adventure, a jego akcja toczy się w całkowicie trójwymiarowym środowisku.

Fabuła gry opowiada historię pewnego młodego człowieka, który bez pamięci zakochał się w kobiecie imieniem Lolita i postanawia uwolnić ją ze szponów złych mocy. Aby osiągnąć ten cel, nasz bohater będzie musiał przebrnąć przez wiele skomplikowanych poziomów pełnych niebezpiecznych przeciwników i pułapek. Przebieg rozgrywki będziemy obserwować z perspektywy trzeciej osoby, a odpowiedzialny za oprawę wizualną engine ma należeć do wyjątkowo zaawansowanych technicznie. Twórcy gry nie zapomną także o naszych szarych komórkach i pozwolą nam je wykorzystać podczas rozwiązywania często pojawiających się w grze zagadek logicznych.

Więcej szczegółów oraz dokładna data ukazania się na rynku gotowego produktu nie jest jeszcze znana, ale w najbliższych tygodniach producent powinien ujawnić więcej informacji na temat nowo zapowiadanego tytułu.


Zobacz również