Pobieraczek.pl: to koniec, serwis przestaje istnieć!

Znienawidzona przez tysiące internautów firma Eller Service wydała oświadczenie, z którego wynika, że podjęła decyzję o zaprzestaniu działalności serwisu Pobieraczek.pl

Spółka Eller Service to właściciel portalu Pobieraczek.pl, który świadomie wprowadził w błąd tysiące internautów naciągając ich na pieniądze oraz stosując haniebne praktyki w celu ich wyegzekwowania. Działaniami serwisu zajął się Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, który nakazał mu wprowadzić pewne zmiany oraz nałożył na niego dwukrotnie karę w wysokości kilkuset tysięcy złotych. Ponadto osoby uważające się za pokrzywdzone podjęły prawne działania skutkujące złożeniem pozwu zbiorowego.

Niestety spółka Eller Service przez lata nic sobie nie robiła z tych działań dalej naciągając internautów, co potwierdzały kolejne ich dramatyczne wpisy pod zamieszczanymi przez nas tekstami związanymi z serwisem Pobieraczek.pl. Jak się jednak właśnie okazało, cały ten szum przyniósł jednak w końcu pozytywny efekt. Na stronie programu partnerskiego Pobieraczka możemy bowiem zapoznać się z następującym oświadczeniem:

Szanowni Państwo, Pragniemy serdecznie podziękować Państwu za owocną współpracę w kończącym się 2012 roku. Jest nam niezmiernie miło, że dzięki programowi partnerskiemu Pobieraczek.pl mogliśmy razem realizować nasze wspólne cele. Z tym większym żalem musimy Państwa poinformować o podjętej przez wspólników spółki Eller Service decyzji o zaprzestaniu dalszego świadczenia usługi Usenet. Na taką decyzję wpływ miały miedzy innymi liczne ataki medialne na wspólników oraz niekorzystne dla spółki decyzje Prezesa UOKIK. Dziękując za dotychczasową współpracę, życzymy Państwu dalszych sukcesów na drodze zawodowej, żywiąc jednocześnie ogromną nadzieję na to, że w przyszłości będziemy mieli jeszcze okazję wziąć udział w innych wspólnych projektach. Z pozdrowieniami, Zespół PP Pobieraczek.pl

Czytając je warto jednak zwrócić uwagę na ten fragment:

"Dziękując za dotychczasową współpracę, życzymy Państwu dalszych sukcesów na drodze zawodowej, żywiąc jednocześnie ogromną nadzieję na to, że w przyszłości będziemy mieli jeszcze okazję wziąć udział w innych wspólnych projektach."

Zobacz również:

  • Wszystkie numery, których nie powinno się odbierać [AKTUALIZACJA]

Ja interpretuję go jednoznacznie: "Nachapaliśmy się ile wlezie i możecie być pewni, że za jakiś czas znowu będziemy was naciągać."

UWAŻAJCIE NA PRZYSZŁOŚĆ I NIE DAJCIE SIĘ NABIJAĆ W BUTELKĘ.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: