Pobierz ConvertXtoDVD - konwerter plików wideo

Za pomocą ConvertXtoDVD szybko i bez problemów skonwertujesz dowolny plik do formatu DVD i zapiszesz go na płycie. Nie trzeba być nawet ekspertem i tracić czasu na konfigurację, domyślne ustawienia ConvertXtoDVD sprawdzają się idealnie w praktyce.

Pobierz ConvertXtoDVD - konwerter plików wideo

ConvertXtoDVD

Pobierz: ConvertXtoDVD 4.1.2.336

ConvertXtoDVD to program do konwersji plików filmowych i ich zapisu na płytach DVD. Rozpoznaje większość używanych formatów wideo, między innymi AVI, DivX, mkv, MPEG 1 i 2, filmy z kamer cyfrowych i materiały zgrane za pomocą kart telewizyjnych. Aplikacja radzi sobie również z takimi formatami audio, jak AC3, DTS czy OGG oraz popularnymi MP3 i WMA. Aby korzystać z programu nie trzeba instalować żadnych kodeków, dostępne są one w programie. Skonwertowany plik można zapisać w standardzie PAL lub NTSC. Użytkownik ConvertXtoDVD decyduje również o formacie obrazu - może to być panoramiczny 16:9, bądź tradycyjny 4:3.

ConvertXtoDVD działa bardzo wydajnie. Jest to możliwie dzięki funkcjom wykorzystującym wiele rdzeni procesora. Pozwala również na precyzyjną regulację nawet najdrobniejszego parametru konwersji. Początkujący użytkownicy docenią zestawy zdefiniowanych wstępnie ustawień, które umożliwiają korzystanie z programu bez zagłębiania się w szczegóły. ConvertXtoDVD obsługuje oczywiście napisy. Rozpoznaje między innymi formaty SRT, SSA, ASS i SUB.

Za pomocą ConvertXtoDVD można szybko stworzyć menu płyty, dodać do niego tło, dźwięk i wideo. Aby ułatwić korzystanie z aplikacji do dyspozycji użytkownika przygotowano zestaw szablonów. Jest ich ponad 40. Gotowy film można od razu zapisać na płycie, bez konieczności instalowania dodatkowych narzędzi.

W wersji 4.1 ConvertXtoDVD poprawiono przede wszystkim różne błędy, m.in. rozwiązano problem z podglądem szablonów, utratą synchronizacji plików avi i strumieni audio, zapisem styli menu czy ich wyświetlaniem. Wśród nowości warto wymienić poprawę obsługi drzewa parametrów, funkcję zapobiegającą przechodzeniu Windows 7 w stan hibernacji podczas działania programu, czy rozbudowanie dziennika zdarzeń programu

Wariant testowy ConvertXtoDVD umieszcza w skonwertowanych filmach znak wodny. Program dostępny jest w polskiej wersji językowej, ale tłumaczenie jest niekompletne.

Pobierz: ConvertXtoDVD 4.1.2.336