Pobierz Demo Colin McRae Rally 04!

Zgodnie z zapowiedzią z ubiegłego tygodnia firma Codemasters udostępniła grywalne demo czwartej odsłony znakomitej serii gier wyścigowych Colin McRae Rally. Już dziś zasiądź za kierownicą Citroena Xsara i sprawdź swoje umiejętności na jednej z trzech oferowanych tras.

Demo Colin McRae Rally 04 "waży" nieco ponad 150 MB i oferuje trzy z 48 etapów dostępnych w pełnej wersji (możemy ścigać się na trasach zlokalizowanych w USA, Japonii i Finlandii). Minimalne wymagania to komputer wyposażony w procesor PIII 1 GHz, oraz kartę graficzną klasy GeForce 3 i wyżej.

W czwartej odsłonie gry poprawiono zdecydowanie grafikę, zarówno samochodów jak i otoczenia. W pełnej wersji gry wprowadzono ponad 20 rodzajów samochodów, między innymi : Citroen Xsara, Mitsubishi Lancer Evo 7, Subaru Impreza, Ford Puma, Fiat Punto. W Colinie 04 poprawiono również model fizyczny zawieszenia samochodów oraz wprowadzono trzy "poziomy uszkodzeń" - Normalny, Zaawansowany i Ekspert.

Czwarta część serii będzie oferować 7 trybów rozgrywek, które obejmują "Napęd na 4 koła", "Napęd na 2 Koła", "Mistrzostwa", "Wyścigi", "Etapy", "Grupa B" (klasyczne samochody rajdowe) oraz, specjalnie na życzenie fanów, "Mistrzostwa w trybie Ekspert". Ścigać będziemy się na 34 rodzajach nawierzchni w ośmiu lokacjach na całym świecie (Wielka Brytania, Szwecja, USA, Finlandia, Australia, Hiszpania, Grecja, Japonia). W każdej z nich będzie po sześć etapów podstawowych i dodatkowo cztery etapy Super Specjalne. Do wyboru gracze będą mieli aż 19 rodzajów opon.

Gra zadebiutuje w Polsce tego samego dnia co na zachodzie, czyli 04.04.2004r. Wydawcą polskiej edycji gry jest firma CD Projekt. Colin McRae Rally 04 zostanie wydany w pełnej polskiej wersji językowej i będzie dostępny w cenie 99,90 zł.

Demo do pobrania:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?sys=gry&id=1772


Zobacz również