Pobierz GTA 2 za darmo!

Firma Rockstar przygotowała znakomity, świąteczny prezent dla fanów serii GTA - udostępniła za darmo do pobrania drugą część kultowej gry.

To już drugi tytuł z serii GTA, który doczekał się darmowej wersji do pobrania. W marcu ubiegłego roku firma Rockstar Games udostępniła na podobnych zasadach pierwszą część tej kontrowersyjnej serii.

Pliki z GTA 2 znajduje się w dziale "Rockstar Classics" oficjalnej witryny dewelopera i można go pobrać za darmo po zarejestrowaniu się na stronie. Po wypełnieniu krótkiego formularza, który znajdziecie u dołu strony, otrzymacie e-maila z bezpośrednim linkiem do pobrania pliku, w którym, poza instalatorem gry, znajdziemy także oryginalną instrukcję w formacie PDF. Gra została przystosowania do działania na najnowszych komputerach, a plik instalacyjny "waży" około 350 MB.

Uwaga! Ze względu na ogromne zainteresowanie udostępnionym plikiem, firma Rockstar zmniejszyła liczbę jednoczesnych połączeń i podczas rejestracji może wystąpić błąd. W takim wypadku czynność należy powtórzyć.

Plik znajdziecie pod tym adresem.


Zobacz również