Pobierz Universal Combat za darmo

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich fanów gier wojennych. Firma 3000 AD właśnie ogłosiła, że udostępnia tytuł Universal Combat do ściągnięcia za darmo z Internetu. Trzeba przyznać, że jest to bardzo miły prezent. W sam raz na nowy rok.

Pierwsze wzmianki o tym, że Universal Combat będzie dostępne za darmo, pojawiły się już w grudniu. Dopiero teraz jednak wydawca zdecydował się wcielić plan w życie.

Pobierz Universal Combat za darmo

Przedstawiciel 3000 AD wyjaśnia, że jego firma po raz kolejny udowodniła, że potrafi zadbać o graczy. Nie pierwszy raz w Internecie pojawia się bowiem pełna wersja jej dzieła. Co więcej, gracze mogą być pewni, że podczas rozgrywki nie ujrzą żadnych screenów z reklamami. Nie ma również mowy o licencji na określony czas czy innych nieprzewidzianych i nieprzyjemnych niespodziankach.

Zobacz również:

  • System Windows 11 - wszystko co musisz o nim wiedzieć [Aktualizacja]
  • Gothic II Kroniki Myrtany za darmo. Znamy datę premiery

Gra Universal Combat została wydana na początku 2004 roku. Jest to kolejna (bo piąta) część popularnej sagi symulatorów kosmicznych "Battlecruiser". Tytuł zyskał popularność między innymi dzięki dobrej grafice, rozbudowanym świecie gry oraz bardzo dobrym trybem multiplayer. W tym wziąć może udział aż do 64 osób równocześnie.

Zainteresowanych bliższym zapoznaniem się z tym tytułem odsyłamy do strony z której można ściągnąć grę.