Pobierz darmowe mapy do Gears of War 3

Na elektronicznym targu Microsoftu pojawił się dzisiaj zestaw pięciu map przeznaczonych dla wieloosobowej zabawy w Gears of War 3.

Azura, Blood Drive, Rustlung oraz dwie znane i odświeżone z pierwszej części Clocktower i Bullet Marsh, które uprzednio były częścią płatnego pakietu Horde Command Pack zostały udostępnione za darmo na Xbox LIVE Marketplace. Zainteresowani powinni rozglądać się za paczką o nazwie Versus Booster Map Pack ważącą przeszło 237 MB.

No dobra, a co z osobami, które na początku bieżącego miesiąca musiały zapłacić za nie 800 MSP? Cóż, na pocieszenie mogę napisać tylko tyle, że wciąż są one wyłącznymi posiadaczami nowych fortyfikacji dla trybu Hordy, grywalnych postaci, skórek broni i szansy na zdobycie dodatkowych osiągnięć w ilości 250GS.

Już w przyszłym miesiącu, Epic Games wyda następne DLC dla Gears of War 3, tym razem poszerzające kampanię o dodatkową przygodę. RAAM’s Shadow pojawi się na XBL dokładnie 13 grudnia w cenie 1200 MSP.

To jeszcze nie wszystko. Ekipy Paramount i Epic Games mają dla posiadaczy gry Gears of War 3 specjalne wyzwanie "Impossible Mission". Gracze, którzy do 25 grudnia br. obejrzą zwiastun "Mission:Impossible - Ghost Protocol" i ukończą kampanię dla jednego gracza na poziomie trudności "Wariat", zostaną wynagrodzeni w postaci ekskluzywnego pakietu malowania broni Mission Impossible - Ghost Protocol Weapon Skin Pack. Gracze, którzy już ukończyli grę na najwyższym poziomie trudności, uzyskają automatycznie dostęp do pakietu broni 31 grudnia.