Pobierz demo FIFA 2005!

Firma Electronic Arts udostępniła grywalne demo kolejnej odsłony jednej z najpopularniejszych na świecie serii symulacji rozgrywek piłkarskich FIFA Football 2005. Zapraszamy do pobrania wersji demonstracyjnej gry naszego serwera FTP.

FIFA 2005 zaproponuje całkowicie nowy, stworzony od podstaw system ruchu zawodników. W grze poprawiono bowiem system animacji, dzięki czemu teraz postaci na ekranie będą płynnie reagować na przyciski. FIFA 2005 to ponad 350 oficjalnych licencji uzyskanych od drużyn i lig oraz ponad 12,000 oficjalnie 'licencjonowanych' zawodników. W nowej odsłonie gry zostanie także rozbudowany tryb kariery (Carrer Mode). FIFA 2005 pojawi się na rynku tej jesieni w wersji na PC oraz konsole PlayStation, PlayStation 2, Xbox, Nintendo GameCube i Game Boy Advance.

Na uwagę zasługuje także ścieżka dźwiękowa gry, która składa się z 38 utworów, wykonanych przez muzyków m.in. z Brazylii, Kanady, Danii, Anglii, Francji, Niemiec, Włoch, Meksyku, Szkocji, Szwecji i Stanów Zjednoczonych. W interaktywnej wersji najpopularniejszego sportu na Ziemi swój talent zaprezentują m.in. The Streets, Faithless, Air, Seeed, Oomph!, Franz Ferdinand, Marcelo D2 oraz Mala Rodriguez. Poza tym, międzynarodowa gwiazda wśród DJów - Paul Oakenfold - napisał i nagrał specjalnie na potrzeby FIFA Football 2005 'motyw przewodni' gry.

Minimalne wymagania:

Procesor Intel Pentium III 700 MHz lub odpowiadający mu procesorAMD

128 MB RAM (256 MB dla Windows XP i Windows 2000)

DirectX 9.0b

Karta graficzna 3D z 32 MB RAM

DirectX 9.0b

350 MB wolnego miejsca na dysku

Plik do pobrania


Zobacz również