Pobierz demo TOCA Race Driver 2

Na niespełna miesiąc przed premierą gry, firma Codemasters udostępniła grywalne demo TOCA Race Driver 2: The Ultimate Racing Simulator - w Niemczech i w krajach Beneluksu gra znana jest pod tytułem DTM Race Driver 2, a w Australii i Nowej Zelandii - V8 Supercars 2.

Opublikowana wersja demonstracyjna przeznaczona jest wyłącznie do rozgrywek w trybie singleplayer. Demo oferuje trzy trasy - Brands Hatch Indy, Hockenheimring i wyścig dookoła Filipin, na których możemy ścigać się trzema z 35 dostępnych w grze modelami samochodów - są to: Jaguar E-Type, AMG Mercedes CLK i HRT Holden Commodore VY.

W pełnej wersji gry będzie dostępne ponad 30 rodzajów wyścigów i mistrzostw. Gracze będą mogli wziąć udział m.in. w wyścigach typu GT Sports Car Racing, Street Racing, Rally, DTM, V8 Supercars, Global GT Lights, Rally Cross, Formula Ford, Open Wheel Grand Prix i Classic Car Racing. Gra będzie też miała opcje multiplayer, która oferuje możliwość rozgrywek nawet 12 graczom jednocześnie. Zachodnia premiera gry przewidziana jest na 23 kwietnia br.

Plik do pobrania:

TOCA Race Driver 2 SP Demo

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1811&sys=gry


Zobacz również