Pobierz demo World in Conflict

Uwaga stratedzy! W naszych zasobach znalazło się już gorące demo World in Conflict. Tytuł jest jednym z najbardziej oczekiwanych RTSów tego roku. Demko pozwoli Wam osobiście sprawdzić jak szumne zapowiedzi przekładają się na rzeczywistość.

World in Conflict przedstawi alternatywną rzeczywistość, w której Związek Radziecki nigdy nie upadł, a Sowieci dokonują inwazji zbrojnej na Stany Zjednoczone. Na pojedynczego gracza czeka bardzo ciekawa pod względem fabularnym kampania, w której poprowadzimy wojska amerykańskie i ich sprzymierzeńców do walki z siłami ZSRR.

Szczególnie interesująco zapowiada się tryb wieloosobowy, w którym oprócz wojsk amerykańskich, będziemy mogli objąć kontrolę nad wojskami sowieckimi i siłami NATO.

Rozgrywka jest bardzo prosta do opanowania, a brak konieczności gromadzenia surowców i ogromny dynamizm rozgrywki sprawia, że dostarczanie jednostek na pole bitwy przypomina tzw. "respawnowanie się" rodem z gier FPS. Zresztą to nie jedyne skojarzenie z dynamicznymi, wieloosobowymi grami FPS jakie budzi World in Conflict.

Podobnie jak w grach typu Counter-Strike, czy Battlefield, bardzo ważna jest koordynacja działań drużynowych. Podczas gdy jeden z graczy będzie odpowiedzialny za kierowanie piechotą, inny obejmie kontrolę nad artylerią, a jeszcze inny nad lotnictwem itd.

World in Conflict ukaże się we wrześniu, w polskiej wersji językowej i w cenie 99,90 złotych.

Demo znajdziecie pod tym adresem. Plik waży 1,2 GB.