Pobierz nowego Pac (the) Mana

W dziale FTP przeznaczonym dla użytkowników platformy systemowej Mac OS znalazła się dziś kolejna z wielu odsłon popularnej zręcznośiowej gry Pac Man. Gra Pac the Man 1.0.3 na pewno przypomni wam wspaniałe czasy młodości. W chwilach wolnych od zabawy możecie natomiast posłuchać internetowych stacji radiowych za pośrednictwem aplikacji StreamRipperX 1.05 lub rozszerzyć możliwości przeglądania stron WWW za pomocą pakietu Donzilla 1.0. Wszystko to do pobrania z naszego serwisu FTP Mac.

Pac the Man X 1.0.3

Wszystkim znana z młodości lub z opowieści gra, w której głównymi zasadami są: zjeść jak najwięcej kropek i nie dać się złapać duchom. Plansza jest oczywiście labiryntem, w którym trzeba tak lawirować, aby nie naruszyć powyższych zasad. W grze może brać udział równocześnie dwóch playerów. Można wybrać jeden z czterech poziomów trudności, przechodząc 25 plansz oferowanych przez program. Silnik OpenGL zapewnia ładną grafikę i efektowne animacje.

StreamRipperX 1.05

Aplikacja, która pozwala użytkownikom na słuchanie internetowych stacji radiowych. Jej dodatkową funkcją jest możliwość zapisywania piosenek do pojedynczych plików w formacie MP3. Tak nagrane utwory można odtwarzać dowolnym programem lub skopiować je do przenośnego odtwarzacza muzycznego.

Torrent Station 1.1

Klient sieci BitTorrent umożliwiający zarządzanie pobieraniem i wysyłaniem plików w sieci P2P. Oferuje takie funkcje jak limity transferu (zarówno globalne, jak i dla poszczególnych plików), obsługuje mechanizm "przeciągnij-upuść" i posiada intuicyjny interfejs. W najnowszej wersji wprowadzono usprawnienia w pobieraniu, zmieniono nieco interfejs oraz usunięto wiele drobnych błędów.

Donzilla 1.0

Nieco zmodyfikowany pakiet narzędzi internetowych SeaMonkey. W jego skład wchodzi komunikator internetowy, kalendarz, wtyczka do blokowania reklam, pasek narzędzi Google, przeglądarka internetowa oparta na silniku Gecko oraz kilka dodatkowych rozszerzeń. Wersja 1.0 nie zawiera drobnych błędów znalezionych w wydaniach testowych.