Pobierz polskie demo 'Syberii II'

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią Cenega udostępniła grywalne, polskojęzyczne demo {{a:HTTP://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=2081&sys=gry}}'Syberii II'{{/a}}. Plik 'waży' niespełna 100 MB i można go pobrać z naszego serwera FTP.

Przypomnę tylko, że w 'Syberii II', podobnie jak w pierwszej części gry, wcielimy się w Kate Walker, która postanawia porzucić dotychczasowe życie i wraz ze starym konstruktorem maszyn, Hansem Voralbergiem i stalowym maszynistą Oscarem wyrusza do serca skutej lodem Syberii. Jak zapowiadają autorzy gry, sequel 'Syberii', uznanej za przygodową grę roku 2002, nie tylko utrzyma nostalgiczny klimat swej poprzedniczki, ale będzie oferować również zdecydowanie bardziej realistyczną rozgrywkę. W grze poprawiono bowiem oprawę graficzną, wzbogacając ją o dodatkowe efekty światła i cienia oraz animacje, które dodadzą życia poszczególnym scenom.

W nowej odsłonie gry nie zabraknie również znanych z pierwszej części zagadek logicznych związanych z wykorzystaniem maszyn, które w 'Syberii II' mają występować seriami. W grze będziemy mieli również okazję poznać i zwiedzić cztery nowe lokacje, z których największą ma być miasto Romansbourg.

Zapraszamy do pobrania polskojęzycznego dema 'Syberii II' z naszego serwera FTP.

Plik do pobrania:

Syberia II Demo PL


Zobacz również