Pobierz zwiastun najnowszego Bioshocka

W kolejnej części gry z serii Bioshock, gracze z morskich głębin przeniosą się wysoko w przestworza. Wiele szczegółów dotyczących wyglądu nowego miasta o nazwie Columbia, twórcy Bioshocka Infinite zdradzili w najnowszej filmowej zapowiedzi.

Pobierz zwiastun najnowszego Bioshocka
Bioshock Infinite Trailer to zwiastun kolejnej gry ze słynnej serii Bioshock. Tym razem jako główny bohater trafiamy nie do podwodnego, a do podniebnego miasta o nazwie Columbia. Wcielamy się w detektywa podejmującego się jedynie najbardziej ryzykownych misji i lecimy w nieznane. Choć w zamierzeniu ojców założycieli podniebna kraina miała być oazą spokoju, to (pewnie to nie będzie zaskoczeniem dla graczy) nic z tego nie wyszło - grupa nieznanych osób przejęła bowiem kontrolę nad miastem i zagraża całemu światu.

W Bioshock Infinite Trailer mamy okazję zobaczyć ostatnie chwile z życia pewnego nieszczęśnika, który padł ofiarą miejscowej władzy. Trzeba przyznać, że spore wrażenie robi tu niezła grafika oraz sam wygląd podniebnej "fortecy" o nazwie Columbia.

Zapraszamy do pobrania najnowszego zwiastuna gry Bioshock Infinite.