Poco F2 Lite - wyciekły zdjęcia i specyfikacja

Xiaomi nie tylko pracuje nad nowymi flagowcami, ale rozwija również linię Poco - która stała się osobną marką pod koniec 2019 roku. Poco F2 Lite to model przewidziany na ten rok i będący jednym z jej flagowców.

Poco F1, który ujrzał światło dzienne w 2018 roku, cieszył się dużą popularnością w krajach południowo-wschodniej Azji. Miał wówczas jeden z mocniejszych procesorów na rynku - Snapdragon 845 i mocną specyfikację. Nic zatem dziwnego, że jego miłośnicy z niecierpliwością oczekiwali kontynuacji - a tą będzie Poco F2. Dzisiaj youtuber o pseudonimie RevAtlas opublikował filmik, prezentujący zdjęcia działającego urządzenia Lite. Udostępnił również informacje o jego specyfikacji. Tak więc - smartfon ma procesor Snapdragon 765 z 6GB RAM, korzysta z baterii 5000 aAh, dysponuje aparatem tylnym z trzema obiektywami (główny 48Mpix), zaś wyświetlacz ma notch w kształcie kropli.

Poco F2 Lite - wyciekły zdjęcia i specyfikacja

Poco F2 Lite działa pod kontrolą systemu Android 10. Według plotek, ma być to model tańszy od poprzednika - w przeliczeniu będzie kosztować 800-900 złotych. Jak wiemy, Xiaomi planuje wprowadzenie Poco F2 oraz wyposażonego w mocniejszą specyfikację Poco X2. Wersja Lite zawsze jest najsłabszą, co może dawać wyobrażenie o mocniejszych. Ale na potwierdzenie specyfikacji - i samego istnienia Poco F2 Lite - musimy jeszcze poczekać.

Źródło zdjęć: RevAtlas