Poczta Polska w ramach wakacyjnej akcji udostępnia darmowe WiFi. Sprzedaje też tablety Samsunga

Z myślą o wakacyjnych turystach Poczta Polska zapewniła w wybranych placówkach możliwość darmowego korzystania z sieci WiFi.

Sezon urlopowy w pełni, więc być może niektórych z urlopowiczów ucieszy wakacyjna niespodzianka przygotowana przez Pocztę Polską. Postanowiła ona bowiem w kilku popularnych miejscowościach turystycznych udostępnić w swoich placówkach darmowy dostęp do WiFi. Ich lista przedstawia się następująco:

Lista placówek Poczty Polskiej biorących udział w wakacyjnej akcji.

Lista placówek Poczty Polskiej biorących udział w wakacyjnej akcji.

Partnerami akcji są eKiosk.pl i Samsung. Dzięki pierwszemu za pośrednictwem aplikacji do czytania prasy eKiosk Reader możliwy jest dostęp do e-wydań czasopism: Rzeczpospolita, Bloomberg Businessweek Polska, Sukces, Przekrój oraz Uważam Rze Historia. Drugi natomiast dostarczył do placówek Poczty po dwa tablety z zainstalowaną już wspomnianą aplikacją, z których mogą korzystać osoby nie posiadające własnego sprzętu.

Przy okazji udostępniania darmowego Internetu mamy tutaj do czynienia z promowaniem wyżej wymienionych produktów. Jeżeli spodoba nam się tablet Samsunga możemy go zamówić na miejscu, za pośrednictwem Poczty Polskiej.