Poczta biznesowa w nazwa.pl – bezpieczeństwo, wygoda, stabilność.

Bezpieczne, stabilne oraz pozbawione SPAM-u usługi pocztowe stanowią obecnie standard, bez którego trudno o sprawną i efektywną pracę na rzecz własnego biznesu. Równie ważne mogą okazać się usługi dodatkowe ułatwiające obsługę wiadomości oraz usprawniające zarządzanie informacjami zgromadzonymi w skrzynce.

Podczas wyboru optymalnej usługi poczty biznesowej warto wziąć pod uwagę kilka najważniejszych kryteriów, takich jak: cena, poziom bezpieczeństwa oraz dostępność. W ofercie nazwa.pl usługi pocztowe dla firm dostępne są w cenie od 49 groszy w ujęciu miesięcznym.

Bezpieczeństwo gwarantowane jest przez standardowo obecne, nawet w najtańszych pakietach, usługi, takie jak: kopia bezpieczeństwa (backup do 48 godz. wstecz), logowanie i odczyt wiadomości przez SSL, filtr antyspamowy oraz skaner antywirusowy. Sam backup gwarantuje także możliwość dostępu do wiadomości nawet po ich przypadkowym usunięciu. Do tego dochodzi całodobowa pomoc dostępna za pośrednictwem trzech kanałów (telefon, e-mail i chat). Całkowita powierzchnia dyskowa, jaką otrzymujemy na potrzeby swojej korespondencji, to w najtańszym wariancie 50 GB, a w najdroższym 250 GB.

Łatwiejsze zarządzanie informacjami

Biznesowa usługa poczty w nazwa.pl oprócz wymienionych gwarancji i funkcji składa się także z przydatnych narzędzi i dodatków, które ułatwiają codzienną pracę. Jednym z nich jest usługa Active.office. To profesjonalny menedżer wspomagający zarządzanie informacją w firmie. Wbudowany klient pocztowy pozwala w bardziej efektywny sposób obsługiwać pocztę elektroniczną z wykorzystaniem protokołu IMAP. Znajdziemy tu także opcje zarządzania kontaktami, planowania zadań do wykonania, zapisywania notatek czy możliwość układania planów dnia za pomocą wbudowanego kalendarza. Warto także wspomnieć, że Active.office został zoptymalizowany pod kątem pracy grupowej. Bardzo dobrze radzi sobie również z obsługą kilku kont w ramach jednej aplikacji.

Warto podkreślić, że w ramach narzędzia Active.office otrzymujemy także dostęp do jego zmodyfikowanej wersji, przeznaczonej do funkcjonowania na urządzeniach mobilnych. Active.office lajt, bo tak brzmi jego nazwa, charakteryzuje się uproszczoną szatą graficzną. Została ona zoptymalizowana pod kątem użytkowania za pomocą telefonów komórkowych, tabletów, palmtopów oraz innych urządzeń mobilnych. Sama aplikacja jest lekka, dzięki czemu zmniejszają się koszty związane z wykorzystanym transferem danych. Atutem tego narzędzia jest możliwość korzystania z ustawień konta, zdefiniowanych przez użytkownika w Active.office (książka adresowa, foldery, wiadomości, ustawienia autorespondera, filtry czy stopka e-maila). Użytkowników ucieszą także z pewnością takie funkcje, jak: przenoszenie wiadomości pomiędzy folderami, możliwość dodawania adresatów do kopii ukrytej czy opcja zapisywania i otwierania załączników.

Przyjemne dodatki

Dla wszystkich klientów, którzy zdecydują się na zamówienie biznesowej usługi pocztowej w nazwa.pl, czekają również przyjemne dodatki pomocne w promowaniu swojego biznesu. Wśród ciekawszych warto wymienić kupon o wartości 300 zł na reklamę w Google AdWords, voucher o wartości do 300 zł na kampanię w ramach FreshMail oraz 60-dniowy dostęp do narzędzia Brand24.