Podaj cegłę...

Firma LEM została wyłącznym dystrybutorem gier z serii „Bob Budowniczy”.

Bob Budowniczy jest niezwykle popularnym na całym świecie bohaterem programów telewizyjnych, książek, czasopism a teraz również gier komputerowych. Dzięki nawiązaniu współpracy dystrybucyjnej z BBC Worldwide firma LEM wprowadzi wkrótce na polski rynek dwie gry z Bobem Budowniczym w roli głównej.

Jako pierwsza 5 grudnia 2002 na półki naszych sklepów trafi gra „Bob Budowniczy - Damy radę?”. Sympatyczny bohater wraz z przyjaciółmi zaprosi dzieci do wspólnej zabawy polegającej m.in. na rozwiązywaniu zagadek, układaniu puzzli, dopasowywaniu pasujących elementów. W rozgrywce nie zabraknie wyścigów maszyn budowniczych, budowania tunelu a nawet dekorowania tortu urodzinowego.

„Bob Budowniczy” składa się z szeregu mini gier, z których każda posiada możliwość dostosowania poziomu do wieku gracza. Gra przeznaczona jest dla dzieci od lat 3.

Jak zapewnia firma LEM gra dostarczy najmłodszym dzieciom wiele zabawy niezależnie od płci szczególnie że głosy postaci występujących w grze będą podkładane przez tych samych aktorów co w popularnym serialu animowanym.

Drugi tytuł z serii „Bob buduje Park:” ukaże się w przyszłym roku. Szczegółów jeszcze nie znamy.