Podbij Japonię i zostań szogunem z eXtra Klasyką neXt

Poznaliśmy kolejny tytuł, który już wkrótce trafi do jednej z najpopularniejszych serii promocyjnych na rynku, eXtra Klasyki neXt. Tym razem jest to strategia osadzona w realiach średniowiecznej Japonii, czyli znany wszystkim tytuł - Shogun: Total War. Oczywiście w edycji specjalnej...

Wiadomo już, że kolejnym tytułem jaki ukaże się w maju, w serii eXtra Klasyka neXt jest Shogun: Total War - Złota Edycja. Takie wydanie gry oznacza, że nabywca otrzyma podstawowego Shoguna oraz dodatek Mongol Invasion.

Samego Shoguna chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Seria bezapelacyjnie zapoczątkowała nową jakość wśród gier strategicznych. Wystarczy powiedzieć, że średnia ocen tytułu oscylowała na świcie wokół 87%. Dodatkowe emocje gwarantuje jeszcze rozszerzenie Mongol Invasion, które wprowadza do gry m.in. nowe typy jednostek, budowle, mapę strategiczną, edytor map oraz udoskonala sztuczną inteligencję przeciwników.

Pakiet zostanie wydany w polskiej wersji językowej, w cenie 19,99 złotych. Inne tytuły, które już w maju zawitają do serii eXtra Klasyka neXt to: Stubbs the Zombie In Rebel Without a Pulse, Tony Hawk's American Wasteland, Football Manager 2006 oraz Trainz Railroad Simulator 2006.