Podbój Rzymu - wkrótce beta testy polskiej wersji językowej

Jak poinformowała firma CD Projekt, tłumaczenie gry 'Podbój Rzymu' dobiegło końca, a prace lokalizacyjne wkrótce wejdą w fazę beta testów.

Akcja Podboju Rzymu została osadzona w okresie wędrówki ludów (około 200-450 n.e.). Gracz stanie na czele barbarzyńskich nacji, by przygotować je do przełomowego starcia z niepokonanymi dotąd legionami Imperium Rzymskiego.

Podbój Rzymu to bitewna strategia czasu rzeczywistego. Gra posiada elementy typowe dla gier RTS, takie, jak gromadzenie surowców, rozbudowa oraz podbój nowych terytoriów. Jednak szczególny nacisk położono na stworzenie zaawansowanego i innowacyjnego systemu rozgrywania bitew, pozwalającego na pełną kontrolę nad swoimi wojskami. Co więcej, o sile oddziału decyduje nie tylko jego liczebność, ale również ustawiona formacja, mająca bezpośrednie przełożenie na wartość bojową i mobilność wojowników.

Podbój Rzymu zostanie wydany jesienią, w profesjonalnej, polskiej wersji językowej. Cena gry wyniesie 59,90 zł. Grywalną wersję demo gry można pobrać z naszego serwera FTP.

Demo gry


Zobacz również