Podgląd Photoshopa 6 online

Jeśli chcesz podejrzeć co nowego kryje się w zapowiedzianej na koniec bieżącego kwartału nowej wersji Adobe Photoshop 6, odwiedź serwis dla projektantów stron internetowym www.Lynda.com.

Czym zaskoczy nas firma Adobe w zapowiedzianej na koniec bieżącego kwartału wersji 6 swojego sztandarowego programu Photoshop można dowiedzieć się z witryny Lynda.com:

'Zaoferowaliśmy do pobrania osiem darmowych filmów QuickTime przedstawiających wiele zmian i uaktualnień Photoshopa 6', twierdzi Bruce Heavin z Lynda.com. Nowa wersja Photoshopa firmy Abobe zawiera cały zestaw nowych funkcji, a wśród nich zintegrowaną obsługę grafiki wektorowej, rozbudowane opcje sieciowe i zmienny interfejs przeznaczony zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników aplikacji. Photoshop 6.0 zawiera także oddzielną zaawansowaną aplikację WWW - ImageReady.

Lynda.com to serwis założony przez Lyndę Weinman i Bruce'a Heavina w celu pomocy projektantom stron internetowych w wykorzystywaniu dostępnych narzędzi do rozwijania komunikacji online. Strona oferuje materiały edukacyjne dla profesjonalistów Sieci takie jak filmy wideo, książki i CD-ROMy.

www.lynda.com


Zobacz również